Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC Versiyonu 19 Ekim 2022 tarihinde çıkıyor!

Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC Versiyonu 19 Ekim 2022 tarihinde çıkıyor!

Uncharted Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted Kayıp Miras oyunlarını içeren Uncharted Hırsızlar Mirası koleksiyonu PC için çıkışını gerçekleştiriyor.

PC platformları için 499 TL fiyatla ön siparişe açılan Uncharted, DLSS teknolojisini de destekliyor. Yani artık bilgisayarlarımızda Nate’in son macerasını ve Chloe ile Nadine’in ortaklığını göz alıcı grafiklerle ve yüksek performanslı bir şekilde deneyimleyebileceğiz.

Her ne kadar PC oyuncuları Uncharted’ın eski versiyonlarını deneyimleyememiş olsalar da internet üzerinden izleyecekleri özetleyici videolar veya okuyacakları özet metinler sayesinde karakterlere çok rahat bir şekilde aşina olup hatta onlara PlayStation oyuncuları kadar sempati duyabileceklerine ve oyuncuların bu iki oyunun hikayelerine kolaylıkla giriş yapabileceklerini düşünüyorum. Bu konuda verebileceğim bir diğer tavsiye de 2021 senesinde çıkışını gerçekleştiren Uncharted filmini izlemek. Kendisinin Uncharted’ı güzel bir şekilde beyaz perdeye aktardığını düşünüyorum. Bu sayede de karakterler orijinaline yakın bir şekilde tanınabilir.

Eğer karakter hikayelerinden hoşlanan  bir aksiyonseverseniz bu oyun serisini şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü bu oyun serisi ben dahil olmak üzere çoğu kişi tarafından kendi türünün lideri olarak kabul görmekte. Hafifçe yerleştirilmiş gizlilik öğeleri, heyecan dolu aksiyon sekansları ve insanı kendine bağlayan karakterleriyle Uncharted oyunları hızlıca kendilerini oyunculara sevdirmeyi başarıyor. Bu paketteki oyunlarla alakalı yapabileceğim tek eleştiriyse serinin önceki oyunlarına nazaran Uncharted’ın alametifarikası olan oynanılabilir sinematik aksiyon kısımlarının veya başka bir deyişle Nate’in hayattaki şansının sıfırlandığı kısımların nispeten azaltılmış olması. Daha çok olsalardı daha memnun olabilirdim ama yine de var olanlar oldukça sağlamlar ve PC’de inanılmaz gözükeceklerinden şüphem yok.

Playstation’ın PC’de gerçekleştireceği bir sonraki hamleyi merak etmekle birlikte bu hamleleri severek destekliyorum. Darısı Bloodborne’un başına diyelim.

Herkese iyi oyunlar dilerim,

Ergin Sefer

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader