Teknik Servis

Game Garaj Merkez Teknik Servis

Kısıklı Mah, Ferah Cad. Avansas Apt. No:10/1,  34696 Üsküdar/İstanbul

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta içi 08:30-18:30
Cumartesi 09:00–14:00
TEL: 0850 228 5424
E-posta: [email protected]

Ürün Gönderimi

 

 • Yurtiçi Kargo anlaşma numarası (Anlaşma No: 555772740) ya da açık adres bilgilerini (Kısıklı Mah, Ferah Cad. Avansas Apt. No:10/1, 34696 Üsküdar/İstanbul) belirterek karşı ödemeli ürün gönderimi yapabilirsiniz. Ürün gönderimi sırasında ürünün transfer sürecinde korunması için yeterli koli ve ambalaja sahip olması gerekmektedir. Ürünün sağlam ambalajlanması muhtemel oluşabilecek hasarların önüne geçecektir. Kargo firması eksik ambalaj sorunundan dolayı oluşan hasarlardan sorumlu değildir, GameGaraj’e ait ürün gönderimlerinizde kullanıcılarımızdan kargo gönderi ücreti talep edilemez, kargo gönderi ücretleri Garaj Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş..’ye aittir.

 

 • Ürünü anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo dışında farklı kargo firması ile ürünün gönderilmesinin istenmesi durumunda ürün ile ilgili tüm hasar sorumluluğu ve gönderi ücreti kullanıcı tarafından karşılanır.
 • Servis dönüşü ürünü kargodan teslim alım esnasında kontrol etmeyi, ürünün hasarlı olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmayı unutmayınız.
 • Ürün gönderim öncesi yaşadığınız sorunu tümü ile güncel iletişim bilgilerinizi belirtmek ve data yedeğinizi alarak göndermeniz servis sürecinizi en aza indirecektir.
 • Ürününüzü elden teknik servisimize bırakmanız halinde ilgili müşteri temsilcisi kullanıcılarımız ile birebir ilgilenecektir. Ürünün servise teslim sonrası kullanıcılarımızın ürün teslim formunu dikkatli incelemesi sorun beyanı ve ürün kontrollerinin formda doğru şekilde yazıldığını görmesi gerekmektir.
 • Aynı şekilde ürünü servisten teslim alma aşamasında ürünü aceleye getirmeyip tümü ile test ederek teslim almanız ve yapılan işlemlerin ürün teslim formunda yer almasına dikkat etmeniz siz değerli kullanıcılarımızın menfaatinedir.

Not: Ürünlerinizin içerisinde data olması halinde ürününüze tam olarak müdahale edilemez. Ürününüz test birimlerinde test diski ile test edilir. Bu sebepten dolayı ürününüzü servisten teslim aldığınızda hatalar ile karşılaşabilirsiniz.

 

Ürünü servise bırakma esnasında önemli data olmamasına dikkat ediniz.

 

Servis Süresi

 

 • Arızalı ürün servis sürecimiz 1 ile 7 gün arasındadır, bu süreci aşan ürünler için Servis tarafından ayrıca bildirileceksiniz.
 • Servisimizde arıza tespit ya da teşhis ücreti bulunmamaktadır.
 • Servis Süreçlerinde Sanayi Bakanlığının belirlediği 20 iş günü süreci uygulanmaktadır, azami 20 iş gününde sonuçlandırılamayan ürünler değişim ya da iade yapılır.

 

Ürün Takibi

 

 • Ürününüz servise geldikten sonra yapılan incelemelerde kullanıcı hatası ya da garanti dışı görülmesi durumunda öncelikle ürününüze Expertiz işlemi uygulanarak onayınız için servis yetkilileri tarafından bilgilendirilirsiniz. Onay ya da red kararınıza istinaden ürünün onarım iade süreci tekrar başlayacağından ürün onarım gün sayacı tekrar baştan başlayacaktır.
 • Ürünün onarım süreçleri ile ilgili kullanıcıya ulaşılamaması durumunda yaşanacak olası aksaklıklar kullanıcı sorumluluğundadır.
 • Ürününüz garanti dahilinde ise servis ürün ile ilgili tüm süreçleri tamamlayarak ürün hazır olduğunda gönderim öncesi kullanıcılarımız bilgilendireceklerdir.
 • Garantili ürünlerde servis süreci ürün kargo firmasına verdiği andan itibaren başlar, garanti haricindeki ürünler için ürün servise giriş yaptığı anda başlar ve kullanıcı onay süreci yasal süreye dahil değildir.
 • Ürününüz serviste olsun olmasın 0 850 228 5424 numarasını Pazar hariç 09:00 ile 18:00 saatleri arasında arayarak ya da 7 gün 24 saat bu link üzerinden mesaj göndererek servis süreci ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün Teslimi

 

 • Elden bırakılan ürün servis formu ile gelen kişiye teslim edilir.
 • 30 gün içinde servisten alınmayan üründen ardiye ücreti talep edebilir. 90 gün içinde alınmayan ürünlerden GameGaraj sorumlu tutulmaz.
 • Teknik servisimize elden bıraktığınız ürünü belirteceğiniz adrese kargo ile isteyebilirsiniz. Ürünü servise bırakan kişi talep edilen evraklar karşılığında kargo ile ürünün kendine teslim edilmesini isteme hakkına sahiptir.
 • Elden teknik servisimize bırakılan ürün servis formu ile gelen kişiye teslim edilir, Servis formu herhangi bir şekilde kaybolması halinde ürünü servise bırakan kişi kimlik-ehliyet-pasaport gibi resmi kişisel belgeler ile teslim alabilir.
 • Ücretli olarak yapılan işlemlerde ödeme yapılmadan ürün çıkışı yapılmaz. Ödeme yaptığınızda ürün gelen adrese ya da güncellediğiniz yeni bir adrese gönderilebilir. Ücret onayı, data onayı ya da ürünün onarımı için gereken ödeme için beklenilen süre servis sürecine dahil değildir.
 • Herhangi bir sebepten kullanıcıya ulaşılamaması durumunda yasal süre (20 iş günü) geçmeden ürünün geldiği adrese ya da önceden belirttiğiniz adrese onaysız gönderimi yapılacaktır.
Copyright ©️ 2022 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader