Teknik Servis

Game Garaj Merkez Teknik Servis

Kısıklı Mah, Ferah Cad. Avansas Apt. No:10/1,  34696 Üsküdar/İstanbul

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta içi 09:00-18:00
Cumartesi 09:00–17:00
TEL: 0850 228 5424
E-posta: [email protected]

Ürün Gönderimi

 • Ürünü size gönderildiği ve hasar almayacak şekilde paketleyip, ekran kartı demonte ve kutusunda, tüm kutu ve aksesuarlarıyla beraber içerisine soruna dair bir not yazarak ve ayrıca not’ a sipariş numarası isim-soyisim ve iletişim bilgilerinizi de ekleyerek paketleyiniz. Ardından Yurtiçi Kargo’ya giderek 555772740 kodu ile ürünü tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Sisteminizde bulunan işletim sistemi yapılacak olan testler ve denemelerden dolayı format atılma işlemi gerçekleşebilir, bundan dolayı ürünlerinizi tarafımıza gönderirken önemli bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz ayrıca tarafımızca yine test ve deneme amaçlı başka bir sürüm işletim sistemi kurulabilmektedir. Ürünü takip etmek için kargo takip numarası almayı unutmayınız.
  Ürünleri tarafımıza gönderirken sigortası bulunmamaktadır. Bu yüzden hasar almayacak şekilde paketlemenizi önemle rica ederiz. Hasar alan ürünlerde firmamız ve kargo firması sorumlu olmamaktadır. Sistem içerisinde tarafımızdan satın alınmayan bileşenlerin gönderilmemesi gerekmektedir. Gönderildiği takdirde üründe oluşabilecek tüm sorunlarda, sorumluluk tarafımıza ait değildir.
 • Ürün gönderim öncesi yaşadığınız sorunu tümü ile güncel iletişim bilgilerinizi belirtmek ve data yedeğinizi alarak göndermeniz servis sürecinizi en aza indirecektir.
 • Ürününüzü elden teknik servisimize bırakmanız halinde ilgili müşteri temsilcisi kullanıcılarımız ile birebir ilgilenecektir. Ürünün servise teslim sonrası kullanıcılarımızın ürün teslim formunu dikkatli incelemesi sorun beyanı ve ürün kontrollerinin formda doğru şekilde yazıldığını görmesi gerekmektir.
 • Aynı şekilde ürünü servisten teslim alma aşamasında ürünü aceleye getirmeyip tümü ile test ederek teslim almanız ve yapılan işlemlerin ürün teslim formunda yer almasına dikkat etmeniz siz değerli kullanıcılarımızın menfaatinedir.
 • Ürünün servis sürecinin bitmesinin ardından tarafınıza ulaştığında teslim alırken ürünün kutusunu ve ürünü fiziki olarak inceleyiniz, ağır hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz durumunda kargo sorumlusuna tutanak tutturunuz.

Not: Ürünlerinizin içerisinde data olması halinde ürününüze tam olarak müdahale edilemez. Ürününüz test birimlerinde test diski ile test edilir. Bu sebepten dolayı ürününüzü servisten teslim aldığınızda hatalar ile karşılaşabilirsiniz.

 

Ürünü servise bırakma esnasında önemli data olmamasına dikkat ediniz.

 

Servis Süresi

 • Mevcut servis süreçlerimizde, Sanayi Bakanlığı tarafından belirlenen 20 iş günü süreci uygulanmaktadır. Servis yoğunluk durumu ve arızanın durumuna göre süreç 20 iş gününün altında gerçekleşebilir. Değişim ya da iade işlemi yapılabilecek ürünler, Sanayi Bakanlığı tarafından belirlenen azami 20 iş günü sonunda sonuçlandırılamazsa ürünün değişim ya da iadesi yapılır.

Ürün Takibi

 

 • Ürününüz servise geldikten sonra yapılan incelemelerde kullanıcı hatası ya da garanti dışı görülmesi durumunda öncelikle ürününüze Expertiz işlemi uygulanarak onayınız için servis yetkilileri tarafından bilgilendirilirsiniz. Onay ya da red kararınıza istinaden ürünün onarım iade süreci tekrar başlayacağından ürün onarım gün sayacı tekrar baştan başlayacaktır.
 • Ürünün onarım süreçleri ile ilgili kullanıcıya ulaşılamaması durumunda yaşanacak olası aksaklıklar kullanıcı sorumluluğundadır.
 • Ürününüz garanti dahilinde ise servis ürün ile ilgili tüm süreçleri tamamlayarak ürün hazır olduğunda gönderim öncesi kullanıcılarımız bilgilendireceklerdir.
 • Garantili ürünlerde servis süreci ürün kargo firmasına verdiği andan itibaren başlar, garanti haricindeki ürünler için ürün servise giriş yaptığı anda başlar ve kullanıcı onay süreci yasal süreye dahil değildir.
 • Ürününüz serviste olsun olmasın 0 850 228 5424 numarasını Pazar hariç 09:00 ile 18:00 saatleri arasında arayarak ya da 7 gün 24 saat bu link üzerinden mesaj göndererek servis süreci ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ürün Teslimi

 

 • Elden bırakılan ürün servis formu ile gelen kişiye teslim edilir.
 • 30 gün içinde servisten alınmayan üründen ardiye ücreti talep edebilir. 90 gün içinde alınmayan ürünlerden GameGaraj sorumlu tutulmaz.
 • Teknik servisimize elden bıraktığınız ürünü belirteceğiniz adrese kargo ile isteyebilirsiniz. Ürünü servise bırakan kişi talep edilen evraklar karşılığında kargo ile ürünün kendine teslim edilmesini isteme hakkına sahiptir.
 • Elden teknik servisimize bırakılan ürün servis formu ile gelen kişiye teslim edilir, Servis formu herhangi bir şekilde kaybolması halinde ürünü servise bırakan kişi kimlik-ehliyet-pasaport gibi resmi kişisel belgeler ile teslim alabilir.
 • Ücretli olarak yapılan işlemlerde ödeme yapılmadan ürün çıkışı yapılmaz. Ödeme yaptığınızda ürün gelen adrese ya da güncellediğiniz yeni bir adrese gönderilebilir. Ücret onayı, data onayı ya da ürünün onarımı için gereken ödeme için beklenilen süre servis sürecine dahil değildir.
 • Herhangi bir sebepten kullanıcıya ulaşılamaması durumunda yasal süre (20 iş günü) geçmeden ürünün geldiği adrese ya da önceden belirttiğiniz adrese onaysız gönderimi yapılacaktır.
Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader