İntel 13.Nesil İşlemciye ve Nvidia Rtx 40 Serisine Sahip Game Garaj Slayer[3] Geliyor!

İntel 13.Nesil İşlemciye ve Nvidia Rtx 40 Serisine Sahip Game Garaj Slayer[3] Geliyor!

Güncel ve yeni teknolojileri Dünya ile aynı anda Türkiye ile buluşturan Game Garaj yeni Slayer[3] modeli ile 13.nesil İntel işlemciler ve Rtx 40 serisi grafik kartlarıyla oyuncular ile endüstriyel işleri için güçlü mobil cihazlar arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak.

Ayrıca bir önceki Slayer serisini kullanan kullanıcılarında beklediği özellikler yeni Slayer[3] ile kullanıcılar ile buluşacak. Bunların en önemlileri cihazların ‘’mux switch’’ yapısında olması ve Typ-c portu üzerinden görüntü aktarımı sağlanabilmesidir.

Game Garaj Slayer[3] başlıca özellikleri;

– 13. Nesil İntel Core işlemci ile önceki nesil işlemciye göre %30’a varan performans artışı sağlanmaktadır.

– NVIDIA GeForce RTX 40 serisi bir önceki nesil RTX 30 serisine göre %30’a varan grafik performans artışı sağlamaktadır.

MUX switch sayesinde dahili ya da ayrık (NVIDIA) ekran kartı devre dışı bırakılarak kullanım durumuna göre grafik performansı ya da pil süresi artışı sağlanabilir. Bu ayarlar kolay bir kullanıcı arayüzü sağlayan Feature Manager yazılımı üzerinden yapılabilmektedir.

– Type-C USB 3.2 Gen 1/ DP portu ile 2. monitöre görüntü aktarabilir ve cihaz üzerinde bulunan HDMI portu ile toplam 2 farklı monitör bağlantısı yapabilirsiniz.

Slayer[3] serisi tüm modellerde kullanıcılar, 4800Mhz – 5200Mhz yüksek hızlı bellek modüllerinin (ram) avantajlarından faydalanabileceklerdir.

– 115W +25W TGP değerlerine sahip, gücü yüksek grafik performansı alabilecekler.

-Tüm Slayer[3] serisi notebooklar PCI-E 4.0 Gen4, yüksek okuma yazma ve hızlı M.2 SSD diskleri kullanmanıza olanak sağlıyor.

– 4 bölge aydınlatmalı Türkçe Q klavyeye sahip olan cihaz, kullanıcılar tarafından Feature Manager yazılımı ile özelleştirme sağlanabilmektedir.

Soğutma

Slayer[3] serisi,5 adet çapı genişletilmiş termal boru ve özel termal macunu ile CPU ve GPU için bağımsız soğutma çözümü sunuyor ve sistemin serin sıcaklık değerlerinde çalışmasına olanak sağlıyor.

Slayer[3] serisi gamegaraj.com üzerinde ram ve depola kısımları özelleştirilebilir haliyle satışa sunulacak.

Game Garaj, İstanbul Çamlıca’da açtığı showroom’u ile tüm oyun severleri, ürünleri deneyimleyebilmeleri için showroom’una bekliyor. Game Garaj her türlü oyun donanımı ve ekipmanını oyun severler ile buluşturmayı amaçlıyor ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Game Garaj’ın showroom’unu ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir, sipariş oluşturabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hazır sistemler ortalama 3 iş gününde hazırlanarak teslim edilmektedir.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader