Epic Games Mega İndirim Dönemi Başladı!

Epic Games Mega İndirim Dönemi Başladı!

Epic Games bildiğiniz üzere her hafta kullanıcılara bedava oyunlar sunarak Steam ile rekabet içerisine girerek oyuncuları kendi platformuna çekmeye çalışıyor. Şimdi de %75’e varan oyun indirimleri ile oyuncuların dikkatini oldukça çekecektir. Mega indirim 19 Mayıs-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak. İndirimler arasında birçok büyük yapımı bulabilir ve uygun fiyata kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İndirimlere göz atmak için link üzerinden inceleme sağlayabilirsiniz. ‘’ Mega İndirim’’

İndirimlerin yanı sıra Epic Games kullanıcılara indirim kuponu sağlamakta. Epic MEGA İndirimin %25 değerindeki Epic Kuponu, ödeme sırasında şartları karşılayan işlemlere otomatik olarak uygulanır. İndirim, tek başına veya alışveriş sepetindeki öğelerden biri olarak satın alınan tüm uygun ürünler için geçerli olacak ve tamamlanan her geçerli alışveriş için başka bir kupon alacaksınız. Epic Kuponları toplamda 199,99 TL veya üzeri tutardaki uygun bir veya birden fazla oyun için geçerli olacak.

Kupon kullanım koşul ve şartlarını Epic Games’in sitesi üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz. ‘’ Epic Games Kupon Şartları‘’

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader