Yaratıcı Profesyoneller ve Oyuncuların Seçimi:Palit NVIDIA GeForce RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB

Yaratıcı Profesyoneller ve Oyuncuların Seçimi:Palit NVIDIA GeForce RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB

Palit RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB, 3 fanlı yapısı ile oyuncular ve yaratıcı profesyoneller için en iyi grafik kartı seçimlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Palit RTX™ 4060 Ti JetStream sade bir tasarım ve performans odaklı bir ürün olarak Palit markası tarafından üretilmiş durumda.

Temel Tasarım ve Performans Odaklı:
Palit RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB, geometrik şekilli desenlere sahip siyah metal backplate bulunduran kart, şık bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım, performansa odaklanırken sadeliği de ön planda tutar. Kullanıcılar için şekilden ziyade işlevselliği önemseyen ve bilgisayarlarını RGB’siz ortamda kullanmayı tercih edenler için idealdir.

0-dB TECH ve ThunderMaster
0-dB TECH teknolojisi ile çoklu ortam uygulamaları ve iş yükleri sırasında fan sessizliği korur. Fanlar sadece ağır yük altında çalışır. ThunderMaster yazılımı, ekran kartınızı kontrol etmek ve özelleştirmek için kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. ThunderMaster ile overclock ayarları yapabilir ve ekran kartı fan hızını kontrol edebilirsiniz.

NVIDIA DLSS 3 ile Maksimum FPS ve Kalite:
DLSS (Deep Learning Super Sampling), yapay zeka grafiklerinde devrim niteliğinde bir ilerlemedir. GeForce RTX 40 Serisi GPU’ların dördüncü nesil tensör çekirdekleri ve Optik Akış Hızlandırıcısı ile desteklenen DLSS 3, yapay zekayı kullanarak görüntü kalitesini artırır ve fazladan kareler oluşturarak oyun performansını artırır. Bu, oyuncular için daha yüksek FPS ve daha iyi görüntü kalitesi anlamına gelir. Palit RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB bu özellikten yararlandığı gibi DLLS 3.5 güncellemesinden de tam olarak yararlanacaktır.

Diğer Teknik Özellikler:

 • Bellek Boyutu: 16 GB
 • Bellek Arayüz Genişliği: 128 bit
 • DRAM Türü: GDDR6
 • Standart Saat Hızı: 2310 MHz
 • Artırılmış Saat Hızı: 2535 MHz
 • Bellek Hızı: 18 Gbps
 • CUDA Çekirdekleri: 4352
 • Bellek Bant Genişliği: 288 GB/s
 • DirectX Desteği: DirectX 12 Ultimate
 • OpenGL Sürümü:6
 • Veri Yolu Desteği: PCI-E 4.0

Sonuç:

Palit RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB oyuncular ve yaratıcı profesyoneller için performanslı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü performansı, yapay zeka destekli özellikleri ve sessiz çalışmasıyla dikkat çeken Palit RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB, oyun deneyiminizi ve yaratıcı projelerinizi bir üst seviyeye taşımak güzel bir alternatif. Sizde Palit RTX™ 4060 Ti JetStream 16GB sahip bir sisteme sahip olmak isterseniz ürünlerimizi incelemeyi unutmayın.

Oyun Yeniden Başlıyor!
👉  https://www.gamegaraj.com/urun/phantom-5a-4060ti/

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader