Counter-Strike’ta Yeni Dönem: Counter-Strike 2

Counter-Strike’ta Yeni Dönem: Counter-Strike 2

Counter-Strike, 20 yıl önce piyasaya sürülen ve o zamandan beri dünyanın en popüler birinci şahıs nişancı oyunlarından biri haline gelen bir oyundur. Şimdi, Valve, Counter-Strike‘ı bir sonraki seviyeye taşımak için Counter-Strike 2‘yi duyurdu. Counter-Strike 2, Counter-Strike tarihindeki en büyük teknik sıçramayı içeriyor. Bu sayede gelecek yıllarda çıkacak yeni özellik ve güncellemeler için bir zemin sağlanmış oluyor.

Counter-Strike 2, CS:GO oyununa ücretsiz bir güncelleme olarak sunuluyor. Bu, Counter-Strike‘ın milyonlarca hayranının, yenilenmiş grafikler, sesler ve oyun mekaniği ile birlikte yeni bir maceranın tadını çıkarması anlamına geliyor.

Yeni Derece Sistemi

Counter-Strike 2, yeni bir CS Derecesi sistemi sunuyor. Bu sistem, oyuncuların Counter-Strike performanslarını daha iyi bir şekilde takip etmelerini sağlıyor. CS derecenizi belirlemek için güncellenmiş Seçkin modunda kendi başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz

Sis Bombaları Artık Daha Gerçekçi!

Sis bombaları, Counter-Strike‘ta oyunun gidişatını değiştirebilecek önemli bir araçtır. Counter-Strike 2‘de sis bombaları, çevreleriyle etkileşime girebilen, ışığa, silah atışlarına ve patlamalara tepki veren dinamik hacimsel nesnelere dönüştü. Bu, oyun içinde yeni taktik fırsatlar sunuyor.

Sis artık açık kapı aralıklarından sızabilir, kırık pencerelerden içeriye girebilir, merdivenlerde hareket edebilir ve diğer sis bulutları ile birleşebilir. Bu, taktik seçeneklerinizi genişletiyor.

En Önemli Değişiklik Alt Frekans(Sub-Tick)!

Counter-Strike 2‘de sunucular artık bir hareketin başladığı, ateş edildiği veya el bombasının atıldığı anı tam olarak biliyor. Bu, oyunun daha tutarlı olmasını ve mermilerinizin anlık olarak hedefe ulaşmasını sağlıyor.

Yeni Görsel Efektler ve Güncellenen Haritalar

Oyun içi görsel efektler, suyun akışından patlamalara kadar her şeyi daha etkileyici hale getiriyor. Oyun içi bilgiler daha net görünüyor ve savaş alanında daha iyi odaklanmanızı sağlıyor.

Counter-Strike 2‘de silahlar, yüksek çözünürlüklü efektlerle daha güzel görünüyor. Tüm CS:GO envanteriniz, Counter-Strike 2‘de de sizinle olacak.

Ayrıca Counter-Strike 2‘de haritalar, daha net, parlak ve görsel açıdan tatmin edici hale getirildi. Yeniden tasarlanmış ve güncellenmiş haritalar, Source 2 motorunun gücünden faydalanarak oyun deneyimini daha da zenginleştiriyor.

Counter-Strike 2 ile Yeni Maceralar Başlıyor!

Counter-Strike 2, topluluk tarafından aylarca test edildi ve geri bildirimlerle şekillendi. Şimdi siz de milyonlarca oyuncuya katılarak yeni bir dönemin içerisinde dalabilirsiniz. Oyun artık tam olarak çıkmış durumda.

Counter-Strike 2 için Sistem Önerisi

Counter-Strike 2 için güncel ve yüksek fps değerleri alabileceğiniz ilk sistem önerimiz ise ‘’ Hero 5A-RTX4000’’ olacaktır. Yeni nesil AMD Ryzen™ 5 7500F işlemcisi ve RTX4060 ile rekabeti sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Hero 5A-RTX4000

Oyun Yeniden Başlıyor!

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader