Seçili AMD İşlemcilerde Assasin’s Creed Valhalla Hediye !

Seçili AMD İşlemcilerde Assasin’s Creed Valhalla Hediye !

Geçtiğimiz süre içerisinde Ubisoft Entertainment Fransız video oyun geliştiricisi tarafından yapılan ve tanıtılan Assasin’s Creed oyun serisinin yeni ferdi olan Valhalla duyurulmuştu. İlk çıkan tanıtım fragmanı oyuncu kitlesi ve Assasin’s Creed severler tarafından oldukça ilgi gördü. Oyuncuların merakla beklediği serinin bazı oynanış videoları internet üzerinde bazı platformlara sızdırılsada henüz Ubisoft tarafından resmi bir oynanış videosu paylaşılmadı. Oyun içi grafikleri bir hayli yüksek olacağa benzeyen yeni Assasin’s Creed oyunu için resmi bir çıkış tarihi bulunmayıp 2020 yılı içerisinde çıkacağı kesinleşti.

AMD Seçili İşlemcilerinde Assasin’s Creed Valhalla Hediye !

7 Temmuz 2020 – 3 Ekim 2020 tarihleri arasında gamegaraj.com üzerinden alacağınız sistemlerde Ryzen 7 ve Ryzen 9 3. Nesil işlemci satın alımlarınızda Assasin’s Creed Valhalla oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Kampanyaya dahil işlemci modelleri;
Amd Horizon Zero Dawn gibi bir oyun hediyesinden sonra yine oyun severlerin ve kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Sizde belirtilen tarihler aralığında gamegaraj.com üzerinden sistem satın alarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kupon kodu son kullanım zaman aralığı: 7 Temmuz 2020 – 7 Kasım 2020 olduğunu belirtmekte fayda var. Kampanya detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader