Game Garaj, İlk Showroom’unu Açtı!

Game Garaj, İlk Showroom’unu Açtı!

Türkiye oyun bilgisayarı pazarına hızlı bir giriş yapan Game Garaj, İstanbul Çamlıca’da yeni açtığı showroom’u ile tüm oyun severleri, ürünleri deneyimleyebilmeleri için showroom’una bekliyor. Game Garaj her türlü oyun donanımı ve ekipmanını oyun severler ile buluşturmayı amaçlıyor ve uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Game garaj’ın showroom’unu ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir, sipariş oluşturabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hazır sistemler ortalama 3 iş gününde hazırlanarak teslim edilmektedir.Tartışılmaz Müşteri Memnuniyeti

Game Garaj, satış öncesi ve sonrası tüm müşterilerine canlı destek, telefon ve sosyal medya aracılığı ile her türlü desteği sağlamakta olup, siz değerli oyuncuların memnuniyetini sağlamak için çabalamaktadır.

Game Garaj’ın Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Bora Aras “2020 yılında, Game Garaj markalı 10.000 adedin üzerinde ve diğer uluslarası markalar ile birlikte yaklaşık 20.000 adet masaüstü ve taşınabilir bilgisayarı tüketicilerle buluşturduk. Şirket ciromuz ise 120 milyon TL’yi geçti. Bu başarı tamamen bize güvenen oyuncuların ve onlar gibi oyuncu olan ekibimizin başarısıdır. Bizler işimizi severek yapıyoruz ve bundan sonra da oyuncuların keyifle oyun oynamaları için en iyi ürün ve hizmetleri, arttırarak sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bora Aras 2021 yılı hedeflerini ise, tartışılmaz müşteri memnuniyetinin devamı, ürün ailesinin en iyi donanımlarda genişletilmesi, müşterilerimiz ile daha hızlı iletişim olarak açıkladı.

Oyun Yeniden Başlıyor…

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader