OYUNLARDA DAHA YÜKSEK PERFORMANS ELDE EDİN OYUNLARDA DAHA YÜKSEK PERFORMANS ELDE EDİN
OYUN AMD İLE OYNANIR

AMD Ryzen™ işlemcilerde ve AMD Radeon™ grafik kartlarında 5 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında sınırlı bir süre için harika fırsatlar

Hemen Al AMD Ryzen™ RADEON
Oyun AMD İle Oynanır indirimine hoş geldiniz
Sınırlı bir süre için geçerli olacak indirim kampanyasıyla1 AMD Ryzen™ işlemcilerde ve AMD Radeon™ grafik kartlarında olağanüstü fırsatlardan yararlanın. Performansınızı yükseltme fırsatını kaçırmayın!

 1. Oyun AMD İle Oynanır indirim kampanyası 5 Haziran 2023'te başlar ve 1 Temmuz 2023'te sona erer*Yalnızca katılımcı perakendeciler. 18 yaşından küçükler katılamaz. Satın alma işleminden sonra ürün, kupon kodunun kullanılacağı sisteme yüklenmelidir. Kanunen yasak olan yerlerde geçersizdir. İkamet koşulları ve ek kısıtlamalar geçerlidir. Kampanya koşullarının tamamı için bkz. www.amdrewards.com/terms.

Resident Evil™ 4, PEGI 18 olarak sınıflandırılmıştır. Çocuklar için uygun olmayan içeriğe sahip olabilir. Lütfen ESRB.org, PEGI.info ya da bölgesel oyun sınıflandırma organizasyonuna danışın. ©CAPCOM CO., LTD. 2005, 2023 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Forspoken © Luminous Productions Co., Ltd. Tüm hakları saklıdır. FORSPOKEN, LUMINOUS PRODUCTIONS ve LUMINOUS PRODUCTIONS logosu, Square Enix Co., Ltd. şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. SQUARE ENIX ve SQUARE ENIX logosu, Square Enix Holdings Co., Ltd. şirketinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır.

©2023 Advanced Micro Devices, Inc. Tüm hakları saklıdır. AMD, AMD Arrow logosu, Radeon, Ryzen ve bunların kombinasyonları Advanced Micro Devices, Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Burada kullanılan diğer ürün adları tanımlama amaçlıdır ve ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader