AMD Radeon
AMD Arrow

Oyun Kali̇teni̇zi̇ Maksi̇muma Yükselti̇n

Bir AMD Radeon™ RX 5000 Serisi grafik kartı satın alın, 2 oyun kazanma şansı yakalayın.*
AMD Radeon RX

AMD Radeon card

Godfall™'da kıyameti durdurmak için Aperion alemlerinde yükselin veya World of Warcraft®: Shadowlands'de diğer tarafa meydan okuyun. Yolunuz nereye düşerse düşsün, AMD Radeon™ RX 5000 Serisi grafik kartları ile ultra hızlı ve yüksek doğallıkta oyun keyfini yaşayın.

Qualifying AMD Radeon Graphics Cards chart Kampanya koşullarının tamamı için bkz. www.amdrewards.com/terms.

1080p'den 1440p'ye Üst Düzey Oyun Deneyimi

AMD Radeon™ RX 5000 Serisi grafik kartları ile güncel AAA oyunlarda yüksek performansın keyfini çıkarın. Gelişmiş oyun ve bilgi işlem deneyimi için bant genişliğinizi iki katına çıkaran yüksek hızlı GDDR6 bellek ve PCIe® 4.0 desteği gibi modern teknolojik özelliklerden yararlanın. 8 GB'a varan bellek ve 448 GB/s bellek bant genişliği ile Radeon™ RX 5700 Serisi grafik kartı, 1440p kalitede, gerçeği aratmayan aksiyon görüntüleri sunmaya hazır. Popüler AAA oyunlarda, 1080p oyun deneyimi için şu anda dünyanın teknolojik olarak en gelişmiş grafik kartları Radeon™ RX 5600 XT ve Radeon™ RX 5500 XT1.

Product FPO

Skywalker 5AD

SATIN AL
Product FPO

Skywalker 5AD-X

SATIN AL
Product FPO

Skywalker 7TD

SATIN AL

Oyun gerçekliği, hızlandırıldı

Çığır açan RDNA mimarisi, Radeon Image Sharpening2 ve FidelityFX gibi AMD Radeon™ RX 5000 Serisi grafik kartı özelliklerini büyük oranda geliştirerek maksimum performans ve doğal görüntülerle harika oyun deneyimleri sunmak için tasarlandı. AMD’nin en gelişmiş 7nm oyun mimarisi olan RDNA, favori oyunlarınızı her zamankinden daha hızlı ve daha düşük güç tüketimi ile çalıştırıyor.

FidelityFX
FidelityFX
Radeon Image Sharpening
Radeon Image Sharpening
FreeSync
FreeSync

Etkileyici ve gerçekçi oyun dinamikleri

AMD Radeon™ RX 5000 Serisi grafik kartları ile rakiplerinizden avantajlı çıkın. Radeon™ Anti-Lag3 ile girdi gecikmesini azaltın. 1000'den fazla monitörde bulunan AMD FreeSync™ teknolojisi ile takılma ve yırtılma olmayan oyun deneyimini yaşayın.4 Radeon™ Boost ile kare oranlarını gerçek zamanlı olarak artırın5. Ve Radeon™ Software ile oyun içi deneyiminizi kişiselleştirin.

Radeon Anti-Lag, FreeSync, Radeon Boost, Radeon Software