Amazon Prime Gaming Eylül Ayında Şov Yapmaya Hazırlanıyor!

Amazon Prime Gaming Eylül Ayında Şov Yapmaya Hazırlanıyor!

Bildiğiniz üzere Amazon Prime üyeleri Amazon’un oluşturmuş olduğu bir çok fırsattan yararlanabiliyor. Bunlardan birisi ise ‘’Prime Gaming’’. Amazon Prime Gaming bir çok oyun içeriği ve oyunu her ay kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuyor.

Henüz resmi bir açıklama olamamasına karşın Amazon Prime, Epic Games, Xbox Live Gold ve PlayStation Plus gibi platformda ki oyunları sürekli olarak doğru sızdıran dealabs yazarı Bilbil-Kun’dan geldi.

Kaynağa link üzerinden ulaşabilirsiniz; Bilbil-Kun

Bilbil-Kun’un sızıntısına göre Eylül ayında gelecek oyunların listesi aşağıdaki gibidir;

  • Assassin’s Creed Origins
  • Football Manager 2022
  • Middle-earth: Shadow of Mordor
  • The Dig
  • Defend the Rook
  • We. The Revolution
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: The Death Mask Collector’s Edition.

Listede bulunan özellikle ilk 3 oyun kendi tarzlarının ve serilerinin kült oyunlarından. Oyun fiyatlarının arttığı bu dönemde Amazon Prime üyeliği alarak oyunlardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Amazon Prime’ın fiyatın ise aylık sadece 7.90 TL

Listede bulunan oyunları rahat ve akıcı bir şekilde güncel donanımlar ile oynamak isterseniz aşağıda bulunan sistem önerilerimize göz atabilirsiniz. Sizler için giriş seviyesi ve orta segmentte iki model önerisinde bulunacağız.

İlk sistemimiz ‘’HECTOR 5T12-RX6600’’

İntel’in çıkarmış olduğu en güçlü İ3 işlemciye sahip olan (İntel Core İ3 12100f) bu sistem 2 kanal 8 Gb rame, toplamda 16 Gb rame sahip ve üzerinde bulunan Rx6600 ekran kartı ile tam bir fiyat performans canavarı. Ayrıca sistemin ful ‘’Msı’’ marka ürünlerden oluştuğunu belirtmemizde fayda var.

Ürünü incelemek ve satın almak isterseniz link üzerinden ulaşabilirsiniz. HECTOR 5T12-RX6600

-İkinci önerimiz ise birden fazla kasa seçeneğine sahip olan ‘’ARTEMİS 5A-RTX3060Ti’’ modeli olacak.

Ryzen 5 5500 işlemcisi ve Rtx 3060Ti ekran kartı ile tam bir oyun canavarı olan bu sistem ile endüstriyel işlerinizi de rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

’’ARTEMİS 5A-RTX3060Ti’’modelini incelemek ve satın almak isterseniz link üzerinden ulaşabilirsiniz.ARTEMİS 5A-RTX3060Ti

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader