3 Adet Gamenote Oyuncu Ekipmanı Önerisi ve Marka Hakkında Bilgi!

3 Adet Gamenote Oyuncu Ekipmanı Önerisi ve Marka Hakkında Bilgi!

-Herkese merhaba. Bu yazımızda siz değerli oyunculara Gamenote nasıl bir markadır bundan bahsedecek ve oyun keyfinizi arttıracak 3 adet ürün önerisinde bulunacağız.

Gamenote markası Havit tarafından oluşturulmuş, Havit markasının oyunculara yönelik ürünlerini Gamenote markasıyla kullanıcılarla buluşturduğu fiyat performans odaklı bir markadır.

-1998 yılında Çin de kurulan Havit Pc ve mobil cihazlar için aksesuarlar, donanımlar ve tüketici elektroniğine dair ürünler üreten ve Dünya çapında ortalama 100 adet distribütör ile çalışan bir markadır.

1.Klavye- Gamenote HV-KB473L

Mekanik yapıya sahip ve üzerinde 114 adet tuş bulunan Gamenote KB473L tuş takımında Content Blue Switch kullanılmaktadır. Bu switch yapısı sayesinde basım hissiyatı tok ve ergonomik bir yapıdadır. Özellikler rekabetçi oyunlarda performans gösteriyorsanız ‘’Anti ghosting’’ özelliği ile birden fazla tuşa bastığınızda bu basımları algılayan bir yapıdadır.

1.5 metrelik örgülü bir kablo yapısı bulunan klavyeyi kasanıza çok rahat bağlayabileceğiniz gibi kablonun örgülü yapıya sahip olması kablonun zarar görme olasılığını minimuma indirmektedir. Cihazın üzerinde bulunan ‘’G’’ tuşlarına kısa yollar atayabileceğiniz gibi, klavye üzerine bulunan teker sayesinde ses ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Klavyenin en dikkat çeken noktası ise aydınlatmasıdır. Renklendirmede 15 adet mod bulunmakta olup, kısa yol tuşları ile modlar arası geçiş sağlayabilmektesiniz. Klavyenin üst kısmında bulunan Rgb şerit ise klavyeye büyük bir şıklık katmakta. Masası üzerinde Rgb aydınlatma sevenler kesinlikle memnun kalacaktır.

Cihazın yazılımının da bulunması klavyenin artı özelliklerindendir. Her bir tuşa farklı bir komut atayabileceğiniz gibi renk modları arasında geçişler sağlayabilirsiniz. Hem göze hitap eden hem de performanslı olan bu cihazı satın almak isterseniz link üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz.

Gamenote HV-KB473L

Gamenote HV-KB473L İnceleme Videosu

2.Gamenote MS1021W Kablosuz RGB Gaming Mouse

Ergonomik yapısı sayesinde birden fazla tutuş için uygun olan hem sağ hem sol ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kablosuz bir oyuncu faresi Gamenote MS1021W. Özelikle rekabetçi oyunlarda Mouse kablosundan rahatsız olan oyunculara muadillerine göre uygun fiyatlı kalan MS1021W sizlere güzel bir alternatif olacak.

Her iki tarafta bulunan Rgb aydınlatma ile şık bir görünüme sahip olan Mouse 700 MAh güce sahip bir dahili lityum iyon pile sahip ve kutu içeriğinden çıkan 1.5 metrelik kablo ile şarj edilebilir durumda. Bu batarya ile uzun saatler kablosuz bir şekilde Mouseyi kullanabilirsiniz. Ayrıca şarj sonlandığında bu kablo ile cihazı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

İçeriğinde Pixart PMW-3325 sensör bulunan MS1021W ‘’800-1200-3000-4000-6000-7000’’ dpı aralığında çalışabilmektedir. Hem üzerinde bulunan tuşlar ile hem de yazılımı aracılığı ile ürün üzerinde dpı ayarlaması gerçekleştirebilir tekrardan yazılım ile tuş atamaları gerçekleştirebilir ve makro ayarlaması da yapabilirsiniz.

2.4 GHz wifi bağlantı ile gecikmesiz bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Bağlantı mesafesi ise 8 metreye kadar etkilidir. Fiyat performans odaklı bu fareyi almak isterseniz link üzerinden işlem sağlayabilir, inceleme videosunu da izleyebilirsiniz.

Gamenote MS1021W Kablosuz RGB Gaming Mouse

GameGaraj | Gamenote MS1021W Kablosuz RGB Gaming Mouse İncelemesi

3.Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık

-Son ürünümüz özellikle rekabetçi oyunlarda sesleri daha rahat algılamanıza yardımcı olacak Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık olacak.

-Yan tarafları metal ve üst kısmı sert plastik yapıya sahip olan kulaklık çizilmelere karşı dayanıklı ve ergonomik yapısı sayesinde uzun saatler kafanızı rahatsız etmeden kullanım sağlayabileceğiniz bir kulaklık.

3.5 MM’lik jak girişine sahip kulaklığın bas ve tiz oranlar çok dengeli olduğu gibi özellikle fps oyunlarında rakibinizin ayak seslerini rahat ve kuvvetli bir şekilde duyabileceksiniz. Aynı zamanda Xbox ve PS4 uyumluluğu da bulunmakta. Kulaklığın teknik özellikleri ise aşağıda belirttiğimiz gibidir;

Sürücü: Φ53mm

Empedans: 64±15% Ω

Hassasiyet: 110dB±3dB

Frekans Tepkisi: 20 hz to 20khz

Mikrofon: Ø6.0×2.2mm

Çalışma Akımı: ≤ 80mA

Kablo Uzunluğu: 1.7m

Bağlantı: 3.5mm AUX

Kulaklığı incelemek ve satın almak isterseniz link üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader