Windows 11 Android Güncellemesi !

Windows 11 Android Güncellemesi !

Şuan için sadece Abd kullanıcılarına açılan ve Windows 11 üzerinde bulunan Amazon App store uygulaması ile Windows 11 üzerinde herhangi bir emülatöre gerek duymadan android işletim sistemine ait uygulamaları kullanabileceğiz.

Microsof ve Amazon iş birliği ile 1000’e yakın uygulama Windows içerisinde kullanıma hazır bir şekilde bulunmakta. Başlangıç aşamasında bu sayıda uygulamanın entegre edilmesi gerçekten başarılı bir hamle.

Android uygulamalarını verimli bir şekilde kullanabilmek adına belirli sistem gereksinimlerine ihtiyacımız olacak. Amd tarafında 300 serisi, İntel tarafında ise 8.nesil İ3 bir işlemciye sahip olunması gerekiyor ve sistemde ssd ile en az 8 gb ram olması gerekiyor.

Büyük Windows güncellemesi ile kullanıcılar indirdikleri Android uygulamalarını farklı bir açılır pencerede kullanabilecekler. Bu güncelleme ile Windows optimizeleri, notepad için bir karanlık mod, saat ve tarihin Windows 10’da olduğu gibi ikinci monitörde gözükmesi, Teams kullanıcıları için başlat menüsüne kısa yolların eklenmesi de bu güncelleme ile sağlanacak.

Microsoft konu ile ilgili olarak resmi Youtube kanalında bir video da hazırlamış durumda.

https://www.youtube.com/watch?v=K6SpHPF40Ik

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader