Valorant’ta Türk Ajan Fade!

Valorant’ta Türk Ajan Fade!

Günlerdir yeni ajan hakkında büyük bir gizem yaratan Riot Games yeni ajanın Türk olduğunu daha önce duyurmuştu ve 28 Nisan’da gelecek güncelleme ile oyuna dahil olacak olan Türk ajan Fade oyun metasını derinden sarsacak gibi duruyor.

Valorant’ta 4.Bölüm 3.Kısım 28 Nisan günü gelecek güncelleme ile başlayacak ve Fade Valorant sahnesinde olacak. Ajan tanıtım videosuna link üzerinden ulaşabilirsiniz. (Fade Ajan Tanıtımı )

Riot Games’in Türk oyunculara önem vermesi ve bu yönde oyuna Türk bir ajan eklenmesi Türk oyuncuları çok sevindirdi. Özellikle oynanış videosunda gözüken yetenekleri ajanın oyunlarda çokça tercih edilecek bir ajan haline getirecekmiş gibi gözüküyor.

Valorant Türkiye’nin paylaşmış olduğu oynanış videosuna göz atabilirsiniz. (Fade Oynanış )

Ajan Fade Yetenek Özellikleri;

Musallat (E)

Musallat olan bir gözcü KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Gözcü belli bir süre sonra yere iner. Gözcü yere indiğinde etkinleşerek görüş menzili içinde kalan düşmanları açığa çıkarır ve hepsine dehşet izi uygular. Düşmanlar gözcüyü yok edebilir. Gözcüyü yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Mıhla (Q)

Bir saf korku yumağı KUŞAN. Fırlatmak için ATEŞ ET. Yumak belli bir süre sonra yere iner. Yumak yere çarptığında açılarak yakındaki düşmanları oldukları yere sabitler. Sabitlenmiş düşmanlar sağır olur ve çürüme hasarı almaya başlar. Yumağı yere erken indirmek için TEKRAR KULLAN.

Ecel (C)

Bir Ecel KUŞAN. Ecel’i düz bir hatta ileriye yollamak için ATEŞ ET. Ecel, koni şeklindeki görüş alanında bulunan herhangi bir düşmana veya düşmanın bıraktığı ize kilitlenip hedefinin peşine takılır ve yakalarsa hedefin görüşünü kısıtlar. Ecel’i nişangâhının baktığı yöne doğru ilerletmek için ATEŞ ETME Düğmesi’ni BASILI TUT.

Gece Karanlığı (X)

Korkunun gücünü KUŞAN. Duvarların içinden geçebilen bir kâbus enerjisi göndermek için ATEŞ ET. Bu enerji rakibe doğru giden bir iz oluşturmanın yanında rakibi sağır eder ve çürüme uygular.

Valorant İçin Güncel Sistem Önerisi

Valorant gibi rekabetçi oyunlarda güncel bir sistem ve yüksek fps değerleri tüm oyuncuların beklentisi. Sizler için 2 adet sistem önerisinde bulunacağız. Bu sistemlerden bir tanesi güncel ve fiyat performansı ile öne çıkan bir sistem olurken diğer sistem ise en üst seviyede rekabet edebileceğiniz bir sistem olacak.

Fiyat/Perfomans Sistemi; Leo 3T12-6500XT

İlk sistemimiz 12.nesil güncel İntel Core İ3 12100f bulunduran ve Gtx 1650 model ekran kartına göre daha iyi fps değerleri sunan Radeon RX 6500 model ekran kartı bulunmaktadır. Sistemde 2*8 ram kullanılması bu tarz rekabetçi oyunlarda fps değerlerine olumlu etki sağlarken genel sistem performansına da etki etmektedir. Stokta bulunan parçalar ile özelleştirme seçenekleri bulunan sistemi link üzerinden inceleyebilirsiniz. (Link; Leo 3T12-6500XT)

Düşük ayalarda ortalama fps: 240 Fps

Üst Seviye Rekabet Sistemi; MAG 5A-3060Ti/3070

  1. sistem önerimizde ise Fps oyunlarında çok iyi bir performansa sahip Amd Ryzen 5 5600x bulunurken Msı Rtx 3060Ti Gaming x modeli bulunuyor. Tüm parçaları Msı markasına ait olan bu sistem ile oyunda bulunan Nvidia düşük gecikmeden Nvidia markasına ait bir kart kullanacağımız için tam olarak faydalanabilecek ve rakipleriniz karşısında avantaj elde edebileceksiniz. Sistem stoklarda bulunan parçalar ile özelleştirilebilen bir sistem olup 5600x gibi bir işlemci ile kullanım sağladığınızda sisteme bir adet sıvı soğutucu kullanmanızı da önermekteyiz. Sistemi link üzerinden inceleyebilirsiniz.

( Link; Mag 5A-3060Tİ/3070)

Düşük ayarlarda ortalama fps: 470 Fps

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader