OYUNCULAR İÇİN EN GELİŞMİŞ GRAFİK GÜCÜ OYUNCULAR İÇİN EN GELİŞMİŞ GRAFİK GÜCÜ

OYUNCULAR İÇİN EN GELİŞMİŞ GRAFİK GÜCÜ

AMD RDNA™ 3 chipset teknolojisine dayanan dünyanın ilk oyun GPU'ları olan AMD Radeon™ RX 7000 Serisi grafik kartları ile 4K ve üzerinde eşi görülmemiş performansı, görüntüleri ve verimliliği yaşayın. AMD Radiance Display™ Engine'in mükemmel renk doğruluğu ve AMD FidelityFX™ Super Resolution ve Radeon™ Super Resolution çözünürlük yükseltme teknolojilerinin sunduğu artırılmış saat hızları ile kendinizi nefes kesici görüntülere kaptırın.1,2 Daha da fazla performansa ulaşmak için AMD Radeon™ RX 7000 Serisi grafiklerle uyumlu AMD Ryzen™ işlemcileri aynı sistemde kullanarak AMD akıllı teknolojilerini işlevsel hale getirin.3

Performance you deserve

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

AMD Radeon™ RX 7000 Serisi grafik kartları ultra uzman sınıfı oyun performansında yeni bir standart belirliyor. Gelişmiş AMD RDNA™ 3 bilgi işlem birimleri, yüksek saat hızları ve chiplet teknolojisi ile akıcı ve yüksek yenileme oranına sahip oyun deneyimleri sizi bekliyor. 24 GB'a varan GDDR6 bellek ve 2. nesil AMD Infinity Cache™ ile yeni performans seviyelerine ulaşarak 4K ve üzerinde inanılmaz bir deneyim yaşayın.

Breakthrough technology for faster gaming

NEFES KESİCİ GÖRÜNTÜLER

Çarpıcı görüntülerle yüksek performansı aynı anda sunmayı amaçlayan bilgi işlem tabanlı AMD FideltyFX™ özellikleri ve çözünürlüğü yükseltme teknolojilerinin bir kombinasyonu olan High-Performance Rendering ile renk doğruluğu ve ultra hızlı oyun akışı açısından yeni seviyeleri keşfedin. AMD Radiance Display™ Engine ve DisplayPort™ 2.1 ile 8K 165 Hz'e varan çözünürlükte 68 milyara varan rengin zevkini çıkarın.

The ultimate build

BİRLİKTE DAHA İYİ

AMD Radeon™ RX 7000 Serisİ grafik kartları ile AMD Ryzen™ işlemcileri kombine ederek AMD akıllı teknolojilerini işlevsel hale getirin3. Oyunda size avantaj sağlayacak olağanüstü performansa ulaşabilirsiniz. En iyi PC oyunu deneyimleri için AMD Radeon™ RX 7000 Serisi GPU'nuzu çok sağlam sürücülere sahip AMD Software: Adrenalin Edition™ uygulaması ile destekleyin. 

Breakthrough technology for faster gaming

PERFORMANSI KATLAYIN. DOĞAL GÖRÜNTÜLER ALIN.

AMD FidelityFX™ Super Resolution teknolojisi1 çözünürlüğü yükseltme teknolojisini yeni bir seviyeye taşıyor. Desteklenen oyunlarda inanılmaz görüntü kalitesi ve artırılmış kare hızları bir arada. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 sürücü seviyesinde FSR teknolojisini devreye sokarak binlerce oyunda yüksek çözünürlüklü performans avantajı sağlıyor.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader