RAISE THE GAME RAISE THE GAME

OYUN KALİTENİZİ MAKSİMUMA YÜKSELTİN

Seçili AMD Radeon™ RX 6000 Serisi grafik kartlarından satın alın, 2 adede kadar oyun kazanma şansı yakalayın.*

Performance you deserve

Maceraniza Başlayin

Kim olacaksınız? The Callisto Protocol™'de Black Iron Hapishanesinin dehşetinden kurtulma planları yapan Jacob Lee mi? Yoksa Dead Island™ 2'deki zombi katili mi? Hangi rolü seçerseniz seçin AMD Radeon™ RX 6000 Serisi grafik kartları ile daha yoğun bir oyun deneyimi yaşayın.

The Callisto Protocol™ oyununda AMD Radeon™'dan ilham alan bir dijital görünüm, bir özel karakter ve silah görünümü mevcuttur.

Radeon graphics cards

Kampanya Kapsamındaki AMD Radeon™ Grafik Kartları

Dead Island 2

Dead Island™ 2

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol™

AMD Radeon™ RX 6950 XT

AMD Radeon™ RX 6900 XT

AMD Radeon™ RX 6800 XT

AMD Radeon™ RX 6800

AMD Radeon™ RX 6750 XT

AMD Radeon™ RX 6700 XT

AMD Radeon™ RX 6700

Check Check

AMD Radeon™ RX 6650 XT

AMD Radeon™ RX 6600 XT

AMD Radeon™ RX 6600

Check Check

AMD Radeon™ RX 6500 XT

AMD Radeon™ RX 6400

Check
Breakthrough technology for faster gaming

Oyunlariniza Hükmedecek Performans

AMD Radeon™ RX 6000 Serisi grafik kartlarının süper performansı ve nefes kesici görüntüleri ile keyif verici oyun deneyimi başlıyor. Çığır açan AMD RDNA™ 2 mimarisi, güçlü bilgi işlem birimleri, AMD Infinity Cache™ ve 16 GB'a varan bağımsız GDDR6 bellek ile aksiyonu bambaşka bir seviyeye taşıyın.

Oyunlariniz İçin Kare Hizlarinizi Artirin

Desteklenen oyunlarda orijinal görüntü kalitesine benzer veya bundan daha da iyi görüntüler sunmak için tasarlanan yeni nesil çözünürlük artırma teknolojimiz AMD FidelityFX™ Super Resolution 2 (FSR 2) ile görüntü kalitesini maksimuma çıkarın ve performansınızı katlayın.1 Ayrıca AMD Radeon™ Super Resolution (RSR) kare hızlarını artırarak yüksek çözünürlüklü ve akıcı oyun deneyimi sağlıyor.2

Bkz. son not RS-4693

Canli Görüntüler

DirectX® 12 Ultimate, DirectX® Işın izleme (DXR), AMD FidelityFX™ oyun içi zenginleştirme4 teknolojileri ve AMD Software: Adrenalin Edition'da bulunan diğer özelliklerle 1080p'den 4K'ya kadar gerçekçi ve zengin oyun deneyimini yaşayın. 

Akici Oyun Deneyimi

Takılma olmayan, düşük gecikme süreli oyun deneyimi sayesinde aksiyona odaklanın. AMD Radeon™ grafik kartınızı, 2500'den fazla monitörle en geniş ekosistem niteliğindeki AMD FreeSync™ teknolojisini destekleyen bir monitörle birlikte kullanın.5,6

FreeSync
FreeSync
Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader