Oynayın. Yayın Yapın. İlerleyin. Oynayın. Yayın Yapın. İlerleyin.

OYNAYIN. YAYIN YAPIN. İLERLEYİN.

AMD Ryzen™ RX 7600

Gücünü AMD RDNA™ 3 mimarisinden alan AMD Radeon™ RX 7600 grafik kartıyla 1080p oyun oynama ve yayın için benzersiz performans, görsel deneyim ve verimlilik elde edin. AMD Radiance Display™ Engine'in mükemmel renk doğruluğu ve AMD FidelityFX™ Super Resolution ve AMD Radeon™ Super Resolution çözünürlük yükseltme teknolojilerinin sunduğu artırılmış kare hızları ile kendinizi nefes kesici görüntülere kaptırın.1,2 Daha da yüksek bir performansa ulaşmak için AMD Radeon™ RX 7000 Serisi grafik kartını uyumlu bir AMD Ryzen™ işlemciyle kullanarak AMD akıllı teknolojilerini işlevsel hale getirin.3

Hak ettiğiniz performans

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

AMD Radeon™ RX 7600 grafik kartı, oyuncu ve yayıncılar için yeni bir performans düzeyi belirliyor. 1080p gelişmiş yüksek yenileme hızına sahip oyun performansı sağlayan birleşik AMD RDNA™ 3 bilgi işlem birimi ve yüksek saat hızı özelliklerini sunar.

Daha hızlı bir oyun deneyimi için çığır açan teknoloji

NEFES KESİCİ GÖRÜNTÜLER

Çarpıcı görüntülerle yüksek performans sunmayı amaçlayan bilgi işlem tabanlı AMD FidelityFX™ özellikleri ve çözünürlük yükseltme teknolojilerinin bir kombinasyonu olan High-Performance Rendering ile doğal renkler ve ultra hızlı oyun deneyiminde yeni seviyeleri keşfedin. AMD Radiance Display™ Engine ve DisplayPort™ 2.14 ile video oynatmada 8K'ya varan çözünürlük ve 68 milyara varan rengin zevkini çıkarın. Daha iyi ve net görüntüler elde etmek için gelişmiş kodlayıcıların yanı sıra entegre yapay zeka ve içeriğe uyarlanabilir makine öğrenimi teknolojisini kullanarak akış ve kayıt sırasında hedef kitlenize gelişmiş görsel kalite sunun.

Üst düzey sistem

BİRLİKTE DAHA İYİ

AMD Radeon™ RX 7600 grafik kartı ile AMD Ryzen™ işlemcileri bir araya getirerek AMD akıllı teknolojilerini etkinleştirin3. Oyunda size avantaj sağlayacak olağanüstü performansa ulaşabilirsiniz. En iyi PC oyunu deneyimleri için AMD Radeon™ RX 7000 serisi grafik kartınızı çok sağlam sürücülere sahip AMD Software: Adrenalin Edition™ uygulaması ile destekleyin.

Daha hızlı bir oyun deneyimi için çığır açan teknoloji

PERFORMANSI KATLAYIN.
DOĞAL GÖRÜNTÜLER ALIN

AMD FidelityFX™ Super Resolution teknolojisi1 çözünürlüğü yükseltme teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor. Desteklenen oyunlarda inanılmaz görüntü kalitesi ve artırılmış kare hızları bir arada. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 sürücü seviyesinde FSR teknolojisini devreye alarak binlerce oyunda yüksek çözünürlüklü performans avantajı sağlıyor.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader