NVIDIA, Dünyanın
yapay zekasına güç
veriyor. Ve Sizinkine.

En iyi yapay zeka bilgisayarlarında NVIDIA GeForce RTX™ GPU’lar bulunur. Bunun nedeni, dünya lideri yapay zeka inovasyonuna güç veren teknolojinin her RTX GPU’da yerleşik olarak bulunması ve size olağanüstü olanı yapma gücü vermesidir. RTX destekli yapay zeka ile sınıftan işe ve eğlenceye, Windows bilgisayarlarda mevcut olan en gelişmiş yapay zeka deneyimlerini elde edeceksiniz.

GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar Satın Alın

Striker 5A

Box 7A-RTX4070/80

ROCK 7T14-RTX4090

GeForce RTX Masaüstü Bilgisayar Satın Alın

Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER 16GB ICHILL X3

Slayer[4] U7-4060 QHD+ 240Hz

Inno3D RTX4070 SUPER Twin x2 12GB 192Bit GDDR6X

Performansınızı Artırın

GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar Ekran Kartı olmayan bir dizüstü bilgisayarla karşılaştırıldığında. Donanım: Maksimum 140 W grafik gücüne sahip GeForce RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar Ekran Kartı. | Daha Hızlı Yapay Zeka Model Eğitimi: WSL’de MLPerf uyumlu TensorFlow/ResNet50 eğitimi (görüntü/sn) ile Entegre grafik kartlı Intel Core i7 13. Nesil CPU karşılaştırması. | Modern Oyunlarda Daha Yüksek FPS: Ultra Kaliteli Ön Ayarlı, 1080p’de DLSS Super Çözünürlük Kalite Modu (saniyedeki ortalama kare) ile Entegre grafik kartlı Intel Core i7 13. Nesil CPU karşılaştırması. | Daha Hızlı Görüntü Oluşturma: Automatic1111 ile Stable Diffusion XL’de 20 görüntülük bir grup oluşturmak için gereken süre ile M3 Pro’lu Apple MacBook Pro.

Sizin İçin Yapay Zeka

Yapay Zekayla Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Her Şeyi Yapın

Yapay zeka, başka bir asistanınız olmasını dilediğiniz tüm zamanların cevabıdır. Sizin için yoğun işleri yapan NVIDIA destekli yapay zeka ile üretkenlik çağının kilidini açın.

Üretkenlik ve Eğlence İçin Yapay Zeka

Yapay Zeka Yardımı Alın

RTX destekli yapay zeka, en sevdiğiniz uygulamalardan en sevdiğiniz programlara kadar günlük faaliyetlerinizi hızlandırıp daha akıllı, daha hızlı, daha net ve daha keyifli hale getirir. Yapay zeka sizin yanınızda, hiçbir şey sizi engelleyemez.

Kişiselleştirilmiş Sohbet Robotunuz

ChatRTX ile yerel dosyalardan size uyarlanmış yanıtlar alın. Size uyarlanmış özel sohbet robotunuzla kişisel notlarınızı, dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı metin veya sesle arayın.

Odanızı Ev Stüdyosuna Dönüştürün

NVIDIA Broadcast yapay zeka destekli gürültü giderme, arka plan değiştirme ve daha fazlasıyla video konferans çağrılarınızı, sesli sohbetlerinizi ve canlı yayınlarınızı yükseltin.

İzleme Deneyiminizi Yükseltin

RTX Video, Chrome, Edge ve Firefox tarayıcılarında ve VLC’de yapay zeka süper çözünürlüğü ve video HDR ile internet videosunu kristal netliğinde 4K HDR videoya dönüştürür.

Yaratıcılık İçin Yapay Zeka

Hayaller Gerçeğe Dönüştü

Adobe Creative Cloud paketi, Blender, Blackmagic Davinci Resolve, OBS Studio ve özel NVIDIA Studio yapay zeka araçları paketi dahil olmak üzere 100’ün üzerinde yapay zeka destekli ve RTX ile hızlandırılmış yaratıcı uygulamayla içerik oluşturma sürecinizi güçlendirin.

Yüksek Hızlı Görüntü Oluşturma

NVIDIA TensorRT ile hızlandırılmış NVIDIA RTX GPU’larda Stable Diffusion’da daha hızlı görüntü ve video oluşturun™.

Yapay Zeka ile Resim Yapın

NVIDIA Canvas uygulamasıyla basit fırça darbelerini gerçekçi manzara resimlerine dönüştürmek için yapay zekayı kullanın.

Yapay Zeka ile Geliştirilmiş Video Düzenleme

DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro ve diğer uygulamalarda yapay zeka efektleri ve araçlarıyla video düzenleme sürecinizi güçlendirin.

Yapay Zeka Destekli 3B Tasarım

Önde gelen 3B tasarım uygulamalarında gerçek zamanlı görüntü oluşturma, yükseltme, hızlandırılmış görüntü işleme ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Oyun İçin Yapay Zeka

Yapay Zeka ile Güçlendirilmiş Oyun

Kare hızlarından gerçekçiliğe kadar her şeyi geliştiren RTX ve yapay zeka destekli teknoloji ile oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Ayrıca dizüstü bilgisayarınızın performansını optimize etmek için yapay zeka destekli Max-Q teknolojilerine sahip taşınabilir, güçlü dizüstü bilgisayarların keyfini çıkarın.

Performansınızı Yapay Zeka ile Artırın

En sevdiğiniz oyunlarda performansı ve kaliteyi en üst düzeye çıkarın. NVIDIA DLSS, fazladan kareler oluşturmak ve görüntü kalitesini iyileştirmek için yapay zekayı kullanır.

Klasikleri RTX ile Yeniden Düzenleyin

NVIDIA RTX Remix ile oyun varlıklarını kolayca yakalayabilir, malzemeleri üretken yapay zekayla geliştirebilir ve tam ışın izleme ve DLSS ile etkileyici RTX remaster’ları oluşturabilirsiniz.

Güçlü, Taşınabilir ve Sessiz

Performans, güç ve akustiği en yüksek verimlilik için optimize eden gelişmiş Max-Q yapay zeka destekli teknoloji paketiyle dizüstü bilgisayarınızı güçlendirin.

Geliştirme İçin Yapay Zeka

Kolay, Güvenli ve Cihaza Yerleşik

Bilgisayarınızda kendi sohbet robotunuzu çalıştırmaktan, özel modelleri eğitmeye ve yapay zekayı oyunlara entegre etmeye kadar, NVIDIA araçları ve RTX GPU’lar ile yapay zeka uygulamalarını geliştirmek ve çalıştırmak daha kolay ve daha hızlıdır. Ayrıca verileriniz PC’nizde kalır ve yükleme gerekmez.

Dijital İnsanları Hayata Geçirin

NVIDIA ACE ile oyun geliştirme becerilerinizi artırın. Üretken yapay zeka ile yapay zeka oyun karakterlerine ve dijital insanlara hayat verin.

Yapay Zeka Araç Kitiniz

Uçtan uca bir araç ve SDK paketi olan RTX AI Toolkit ile Windows uygulamalarına yönelik yapay zeka modellerini özelleştirin, optimize edin ve dağıtın.

Yapay Zeka ile Oluşturun

NGC Kataloğu ile bilgisayarla görme, konuşma ve daha fazlası için önceden eğitilmiş yüzlerce modeli keşfedin. Bunları olduğu gibi kullanın veya kendi verilerinizle güvenli bir şekilde özelleştirin.

Yapay Zekayla İyileştirilmiş Uygulamalar

En Sevdiğiniz Tüm Uygulamalar, Şimdi Daha Akıllı

Her geçen gün daha fazla uygulama yapay zekayı öne çıkarıyor ve bir RTX yapay zekalı bilgisayarla bunları mümkün olan en iyi şekilde çalıştırabileceksiniz.

TOPS hızlarıyla zirve yapay zeka

Saniyedeki trilyonluk işlem (TOPS) cinsinden ölçülen GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar GPU’larının yapay zeka işleme gücü, kendi sınıfında tektir.

© 2024 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX ve G-SYNC, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Performans, çeşitli sistemler kullanılarak ölçülür ve modele göre değişir. Belirli model ve teknik özellikler için üreticiye danışın.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader