Çalışın, Oynayın, Oluşturun
Hızlı Bir Şekilde.

NVIDIA yapay zeka desteğini alın.

Çalışın, Oynayın, Oluşturun
Hızlı Bir Şekilde.

NVIDIA yapay zeka desteğini alın.

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Serisi ve Studio dizüstü bilgisayarlar yapay zekanın gücünü kullanarak oyun oynamanızı, içerik oluşturmanızı ve öğrenmenizi hızlandırır. En yeni oyunlara gerçekçi yapay zeka destekli grafiklerle üst düzeyde güç katın, yaratıcı araçlar ve teknolojilerden oluşan özel NVIDIA Studio platformuna erişim sağlayın ve FeTeMM uygulamalarını hızlandırarak ödevlerinizi daha hızlı yapın. Max-Q Teknolojileri pil ömrünü, akustiği ve verimliliği optimize ederek öğrencilerin hayat standartlarına uygun daha ince ve daha hafif tasarımlar sunar.

GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar Satın Alın

Slayer[3] 10XL-4070/QHD 240Hz
Slayer[3] 7-4060
Slayer R5-4050
Slayer[3] 10XL-4070
Slayer[3] 7XL-4060
Slayer R5XL-4050

Yapay Zekayı Tarafınıza Çekin

Siz ister yapay zeka algoritmalarıyla, ister rakiplerinizi yenilgiye uğratmakla, ister bir sonraki başyapıtınızı yaratmakla uğraşıyor olun; yapay zeka zirveye ulaşmanızda size yardımcı olmak için yanınızda. Her zaman yanınızda ve kampüste olan asistanınız, en iyi yeteneklerinizi alır ve hem onları hem sizi hep daha iyiye götürür. Yapay zeka ile hızlandırılmış uygulamalar ve araçlar sayesinde eskiden yapabildiklerinizin sınırları artık bir başlangıç noktası haline geldi. Artık nereye gideceğiniz size kalmış.

NVIDIA Max-Q Teknolojileri ile Güçlendirildi

Taşınabilir, Sessiz ve Güçlü Dizüstü Bilgisayarlar

m48-laptop_5_o@2x
İnce ve Güçlü
GeForce dünyanın en ince yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Bu da hareket halindeki öğrenciler için olmazsa olmaz. 20 mm’den ince ve 1,8 kg’dan hafif birçok tasarım vardır.
m48-laptop_5_ou@2x
Uzun Pil Ömrü
NVIDIA Gelişmiş Optimus® ve Battery Boost teknolojileri, birlikte pil ömrünü uzatır.
m48-laptop_5@2x
Fısıltı Sessizliğinde
WhisperMode’un yapay zeka destekli algoritması ile dikkat dağıtan şeyleri azaltın. Prize takın ve en iyi akustik ve performans dengesi için istediğiniz ses seviyesini seçin.

Belirli NVIDIA teknolojileri hakkında destek almak için dizüstü bilgisayar üreticisiyle görüşün.

Derslerinizi Hızlandırın

GeForce RTX 40 Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’ları; mühendislik, mimari, bilgisayar bilimi, veri bilimi, ekonomi ve daha birçok alanda en sık kullanılan uygulamaları hızlandırır. Böylece daha akıcı 3B tasarım ve modelleme, daha hızlı yapay zeka eğitimi ve simülasyon ile daha doğru makine öğrenimi modelleri elde edilir. GeForce Dizüstü Bilgisayar GPU’ları, hem düşük seviye hem de yüksek seviye dersler için ihtiyacınız olan gücü sağlar. Tüm işlerinizi gören tek bir bilgisayar sayesinde bilgisayar laboratuvarından çıkın, ödevlerinizi daha hızlı bitirin ve dilediğiniz yerden çalışın.

FeTeMM Uygulama Performansı

Bağıl Performans

Mühendislik: 1080p’de SOLIDWORKS MicroMax Testi (fps) | Yapay Zeka: WSL üzerinde MLPerf uyumlu TensorFlow/ResNet50 eğitimi (görüntü/sn) | Veri Bilimi: 100K/200K örneklemeli RAPIDS | Ortalama Dizüstü Bilgisayar Intel Core i7 13. Nesil işlemcilidir.

GeForce Dizüstü Bilgisayarlar ile Hızlandırılmış Önde Gelen FeTeMM Uygulamaları


Şimdi Sıra Oyunda

GeForce RTX 40 Serisi dünyanın en hızlı dizüstü bilgisayarlarına güç veriyor. Böylece en yeni ve en iyi oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Işın izleme ile en gerçekçi ve etkileyici grafikleri, yapay zeka destekli DLSS 3 ile performanstaki muazzam artışı ve en üst düzey rekabet avantajını sunan en düşük sistem gecikmesi ve en iyi duyarlılığı deneyimleyin.

İçerik Oluşturma Performansı

Ne Kadar Kısa Bekleme Süresi O Kadar İyi
Görüntü Oluşturma Süresi

Donanım: 60 W TGP GeForce RTX 4060 Dizüstü Bilgisayar GPU’su ile Intel Core i7 13. Nesil bulunan NVIDIA Studio dizüstü bilgisayarda ve M2 Pro özellikli 14 inç MacBook Pro’da test edilmiştir.
Yazılım: OptiX ve Metal görüntü oluşturma motorlarıyla (sırasıyla) Blender 3.1 OpenData karşılaştırması. DaVinci Resolve toplam enkodlama süresi (5 deneme) Adobe Photoshop ACR Süper Çözünürlük.

GeForce Dizüstü Bilgisayarlar ile Hızlandırılmış Önde Gelen İçerik Oluşturma Uygulamaları

Özel Studio Uygulamaları ve Yazılımları

Okul İçin Yaratıcı Araçlar

Canlı Yayınlarınızın Kalitesini Üst Düzeye Çıkarın

NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zekanın gücü sayesinde web kameralarını, mikrofonları ve hoparlörleri üst düzey cihazlara dönüştürerek alanınızı bir ev stüdyosu haline getirir. Gürültü giderme, sanal arka plan ve diğer pek çok ses ve video efektiyle canlı yayınlarınızı, sesli sohbetlerinizi ve görüntülü konferans görüşmelerinizi bir üst düzeye taşıyın.

Resim Yaparken Yapay Zekayı Kullanın

NVIDIA Canvas ile basit fırça darbelerini gerçekçi manzara görüntülerine dönüştürmek için yapay zekayı kullanın. Fikirlerinizi görselleştirmeye daha fazla zaman ayırmak için hızla arka planlar oluşturun veya kavram keşfini hızlandırın. Canvas’ın yapay zekası, proje ekibinize sonsuz yaratıcı olanak sunar.

Yaratıcı Dünyalarınızı Bağlayın

Autodesk, Adobe, Epic ve diğer şirketlerin en sevdiğiniz uygulamalarını NVIDIA Omniverse™’e bağlayın ve yepyeni bir hız ve olasılık evreninin kapısını açın. İster animasyon filmler ister nefes kesici dijital sanat eserleri ve tasarımlar oluşturuyor olun, Studio dizüstü bilgisayarlarda Omniverse, yaratıcı iş akışlarınızı hızlandırmanın en iyi yoludur.

© 2023 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX ve G-SYNC, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.
Performans, çeşitli sistemler kullanılarak ölçülür ve modele göre değişir. Belirli model ve teknik özellikler için üreticiye danışın.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader