Mükemmellik Burada Başlıyor

MÜKEMMELLİK
BURADA BAŞLIYOR

İnanılmaz PC oyunu deneyimi artık parmaklarınızın ucunda. AMD Ryzen™ 8000G Serisi işlemciye sahip olun ve kutudan çıkar çıkmaz yüksek çözünürlükte oynamaya başlayın. Yerleşik AMD Radeon™ 700M grafik kartının gücü sayesinde oyununuzun hak ettiği eksiksiz deneyim sonunda mümkün.

Grafik kartı olmadan oyun oynayın

GRAFİK KARTI OLMADAN
OYUN OYNAYIN

AMD Ryzen™ 8000G Serisi işlemciler, bir an önce oyun dünyasına adım atabilmeniz için yerleşik AMD Radeon™ 700M Serisi grafik kartlarıyla birlikte sunularak grafik kartı ihtiyacını ortadan kaldırır. Tabii deneyimi daha da ileri bir seviyeye taşımak isterseniz 8000G Serisi modeller, tüm AMD Ryzen işlemciler gibi daha üst düzey bir performans için grafik kartlarıyla uyumludur.

KİŞİSEL YAPAY ZEKANIN GÜCÜNE SAHİP OLUN

KİŞİSEL YAPAY ZEKANIN
GÜCÜNE SAHİP OLUN

Karşınızda yapay zeka özelliklerine sahip ilk masaüstü işlemcisi. Buna ilk sahip olanlardan biri siz olabilirsiniz. AMD Ryzen™ AI, yapay işleme verimliliğinde üst düzey performans için tasarlanmış özel bir yapay zeka motoru, yapay zeka iş yükleri için optimize edilmiş bir AMD Radeon™ grafik kartı motoru ve aynı şekilde güçlü yapay zeka özelliklerine sahip Ryzen™ işlemci çekirdekleri içerir.

AMD Ryzen™ işlemcinin avantajları

AMD RYZEN™ İŞLEMCİNİN
AVANTAJLARI

AMD Ryzen işlemcinizle rekabette avantaj elde edin. Ryzen Master sayesinde tek bir düğmeyle hız aşırtın ve performans konusunda tam anlamıyla ustalaşarak kontrolü elinize alın. AMD EXPO Belleğin gelişmiş teknolojisi, akıcı ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. Yükseltmeler ve özelleştirmeler, AMD Soket AM5 ekosisteminde elinizin altındadır.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader