Kampanya Koşulları

1-31 Mart tarihleri arasında Axess kartlarına banka tarafından ek taksit uygulanacaktır. Tüm bireysel kredi kartlarında yasal düzenleme gereği artı taksitler dahil olmak üzere 12 taksit üzerinde çekim yapılmamaktadır. Game Garaj/Garaj Online kampanya koşullarını, bitiş tarihini süresiz olarak değiştirme hakkını saklı tutar. 

+ Taksit kampanyaları Akbank tarafından uygulanmaktadır. + Taksit kampanyaları ilgili bankaların koşullarına tabidir. 

Akbank Kampanyası

  • Bilgisayar sektöründe seçili markalarda  +4 taksit fırsatı!
  • Vade farksız taksitli işlemlere +4 taksit fırsatı geçerli olup, artı taksit ile birlikte en fazla vade farksız 12 taksit yapılabilmektedir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings kartlar dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari Kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, bilgisayar alımı, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader