Ava
hazırlanın

Şartları karşılayan 11. ve 12.Nesil Intel® Core™
barındıran bir cihaz satın aldığınızda MONSTER
HUNTER RISE’ı ve daha fazla içeriği alın.

 

Teklifi 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Öne çıkın ve ava katılın! Ödüller kazanmış ve en çok satılan oyun serilerinden biri olan Monster Hunter serisinin son oyunu olan Monster Hunter Rise’da bir avcı olarak yepyeni bir hikayenin içinde önceden görülmemiş haritaları keşfedecek ve korkunç canavarları etkisiz hâle getirmek için çeşitli silahlar kullanacaksınız.

Özel DLC’yi (Öğe Paketi) alın!

Street Fighter V ile kafa kafaya dövüşü deneyimleyin! Her biri kendi hikayesine ve eşsiz eğitim zorluğuna sahip 16 simgeleşmiş karakter arasından seçim yapın, ardından çeşitli eşleştirme seçenekleriyle çevrimiçi veya çevrimdışı olarak arkadaşlarınıza karşı savaşın.
Sıralamalı Karşılaşmalarda Dövüş Parası kazanon, Normal Karşılaşmalarda eğlencesine oynayın veya arkadaşlarınızı Savaş Salonuna çağırarak kimin zirveye çıkacağını görün! Platformlar arası oyun uyumluluğu sayesinde PlayStation®4 ve bilgisayar oyuncuları da birbirleriyle mücadele edebilir!

HEMEN BAŞLAYIN

Şartları karşılayan 11. ve 12. Nesil Intel® Core™ barındıran bir cihaz satın alın.

softwareoffer.intel.com adresine gidin ve giriş yapmak veya bir hesap oluşturmak için “Başlayın”a tıklayın.

Hesabınız onaylandıktan sonra giriş yapın ve 31 Temmuz 2022’ye kadar Ana Anahtarınızı girerek yazılımınızı alın.

Fırsatla ilgili Şartları ve Koşulları kabul edin ve kısa anketi tamamlayın.

Mevcut yazılım ürünlerini seçin ve alın.

Teklif, stoklar yettiği sürece geçerlidir. Katılmak için en geç 30 Haziran 2022 tarihine kadar katılımcı bir perakendeciden şartları karşılayan bir Intel® cihazı satın almanız veya katılımcı perakendeci aksini belirtmedikçe bir Intel Digital Hub Hesabı oluşturmanız, en geç 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli bir Ana Anahtar girmeniz ve softwareoffer.intel.com adresindeki kısa anketi yanıtlamanız gerekir. Teklifteki ürünleri, eşit veya daha büyük bir değere sahip olanlarla değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bazı yazılım ürünleri, yaş kısıtlamaları nedeniyle tüm tüketicilere sunulmayabilir. Teklif, haber verilmeden Intel’in makul takdirine bağlı olarak insan hataları veya teknik hatalar sebebiyle hakkaniyetinin veya bütünlüğünün etkilenmesi durumunda herhangi bir sebepten dolayı herhangi bir zamanda değiştirilebilir, iptal edilebilir veya askıya alınabilir. Teklif sponsoru; 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, ABD, adresinde mukim Intel Corporation firmasıdır. Gönderdiğiniz bilgiler ABD’deki sunucularda toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır. Rusya’da ikamet edenler için bilgiler Rusya’daki sunucularda da saklanır. Teklif ayrıntıları, uygunluk, kısıtlamalar ve gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için https://softwareoffer.intel.com/offer/22Q1-04/terms adresini ziyaret edin.

© Telif Hakkı 2022 Intel Corporation. Tüm hakları saklıdır. Intel ve Intel logosu, ABD’deki ve/veya diğer ülkelerdeki Intel Corporation’ın ya da alt kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer isimlerin, logoların ve markaların başkalarının mülkü olduğu iddia edilebilir.

***Kampanya 500 adet aktivasyon koduyla sınırlıdır.***

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader