GEFORCE RTX™
BİLGİSAYARLAR

MÜKEMMEL OYUN DENEYİMİ

NVIDIA GeForce RTX™, oyun oynama ve tasarım yapma
yöntemlerimizde devrim yaratan ışın izleme ve yapay zeka
teknolojileri için en gelişmiş platformdur. 150’den fazla
popüler oyun ve uygulamada, inanılmaz hızlı performansa
sahip gerçekçi grafikleri veya NVIDIA DLSS ve NVIDIA
Broadcast gibi en yeni teknoloji yapay zeka özelliklerini
sunmak için RTX kullanılmaktadır. RTX yeni standarttır.

GEFORCE RTX™
BİLGİSAYARLAR

MÜKEMMEL OYUN DENEYİMİ

NVIDIA GeForce RTX™, oyun oynama ve tasarım yapma yöntemlerimizde devrim yaratan ışın izleme ve yapay zeka teknolojileri için en gelişmiş platformdur. 150’den fazla popüler oyun ve uygulamada, inanılmaz hızlı performansa sahip gerçekçi grafikleri veya NVIDIA DLSS ve NVIDIA Broadcast gibi en yeni teknoloji yapay zeka özelliklerini sunmak için RTX kullanılmaktadır. RTX yeni standarttır.

HEMEN SATIN AL

HELIOS 7T11-ASUS ENDGAME

GUNGNIR 7A-3070 MSI

IŞIN İZLEME

Işın izleme, ışığın gerçek dünyadaki davranışlarını simüle ederek oyuncular ve içerik oluşturucuları için en gerçekçi ve sürükleyici
grafikleri sunar. GeForce RTX 30 Serisi, maksimum ışın izleme performansı için 2. nesil RT çekirdeklerine sahiptir.

IŞIN İZLEME

Işın izleme, ışığın gerçek dünyadaki davranışlarını simüle ederek oyuncular ve içerik oluşturucuları için en gerçekçi ve sürükleyici grafikleri sunar. GeForce RTX 30 Serisi, maksimum ışın izleme performansı için 2. nesil RT çekirdeklerine sahiptir.

DLSS YAPAY ZEKA HIZLANDIRMASI

MAKSİMUM FPS. MAKSİMUM KALİTE. YAPAY ZEKA İLE GÜÇLENDİRİLDİ.

NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) ile performans artışı elde edin. GeForce RTX GPU’lardaki yapay zekaya
özel tensör çekirdekleri, tavizsiz görüntü kalitesiyle oyunlarınıza hız artışı sağlar. Bu, daha da iyi bir görsel deneyim için
ayarları ve çözünürlüğü en yüksek düzeylere getirmenizi sağlar.

*Footage captured in 4K on desktop with GeForce RTX 30 Series.

DLSS YAPAY ZEKA HIZLANDIRMASI

MAKSİMUM FPS. MAKSİMUM KALİTE. YAPAY ZEKA İLE GÜÇLENDİRİLDİ.

NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) ile performans artışı elde edin. GeForce RTX GPU’lardaki yapay zekaya özel tensör çekirdekleri, tavizsiz görüntü kalitesiyle oyunlarınıza hız artışı sağlar. Bu, daha da iyi bir görsel deneyim için ayarları ve çözünürlüğü en yüksek düzeylere getirmenizi sağlar.

*Footage captured in 4K on desktop with GeForce RTX 30 Series.

RTX. Başlıyor.

Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç
olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka
destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin.  RTX. It’s On.

RTX. Başlıyor.

Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin.  RTX. It’s On.

ÖNE ÇIKAN OYUNLAR

BATTLEFIELD 2042

Eksiksiz bir Battlefield 2042 deneyimi için en düşük gecikme süresini sağlayan NVIDIA Reflex ve performans hızlandıran NVIDIA DLSS ile savaş meydanına hükmedin. Kullanılan teknoloji: Reflex ve DLSS.

MARVEL'S GUARDIANS OF THE GALAXY

En üst düzey Marvel’s Guardians of the Galaxy deneyimi için ışın izleme ve NVIDIA DLSS ile geliştirilmiş GeForce RTX’in gücüyle evrende vahşi bir yolculuk için Star-Lord’un jet botlarını ateşleyin. Bunu yapabilirsiniz. Yani, muhtemelen. Kullanılan teknoloji: Işın izlemeli yansımalar ve DLSS.

DYING LIGHT 2 STAY HUMAN

İnsanlığın kaderi sizin ellerinizde. Parkur becerilerinizi kullanın, Enfekte Canavarlarla savaşın ve kıyamet sonrası şehirde insan olarak kalın. Işın izleme ve NVIDIA DLSS ile daha fazlasını hissedin. Kullanılan teknoloji: Işın izlemeli gölgeler, yansımalar, küresel ışıklandırma ve DLSS.

WINDOWS 10 İÇİN RTX ÖZELLİKLİ MINECRAFT

RTX teknolojisi sayesinde Minecraft dünyalarını daha önce görülmemiş biçimde oluşturun ve keşfedin.  Kullanılan teknoloji: Işın izlemeli yansımalar, gölgeler, küresel ışıklandırma ve DLSS.

YARATICILIĞINIZI GELİŞTİRİN

GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler tasarım uygulamalarında yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3B sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

PROFESYONELLERE YAKIŞIR BİR YAYIN YAPIN

İnanılmaz grafikler ve kusursuz, takılmayan yayın akışı ile tüm dikkatleri üzerinize çekin. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bir biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması parazitlenmeyi giderme, sanal arka plan gösterme gibi yapay güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı yayınlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar, izleyicilerinize her seferinde en iyi içeriği sunmak için gereken performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

© 2021 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logosu, GeForce ve GeForce RTX, NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markaları ve/veya ticari markalarıdır.
Diğer tüm ticari markalar ve telif hakları, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader