Dünyanın İlk Çevre Dostu Mouse Markası Razer

Dünyanın İlk Çevre Dostu Mouse Markası Razer

Çeşitli ve kaliteli bir şekilde oyuncu ekipmanları üreten Razer ECOLOGO sertifikasını aldı. Bu sertifikaile birlikte Dünya’nın ilk çevre dostu Mouse modellerini bu sertifika ile onaylamış oldu.

UL ECOLOGO ® Sertifikası nedir? 

ECOLOGO Sertifikaları, bir ürünün çevre standartlarına uygunluğunu kanıtlamak için sıkı bilimsel testlerden ve kapsamlı denetimden geçtiğini gösteren gönüllü, çok özellikli, yaşam döngüsü tabanlı çevre sertifikalarıdır. Bu standartlar, aşağıdaki kategorilerin bazılarında veya tamamında çok çeşitli kriterler için metrikler belirler: malzemeler, enerji, üretim ve operasyonlar, sağlık ve çevre, ürün performansı ve kullanımı ve ürün yönetimi ve inovasyonu.

Razer, Basilisk V3″ ve “DeathAdder Essential” iki mouse modelinin ECOLOGO sertifikalarına sahip olduğunu belirtti. Bu sertifika ile birlikte ürünlerin üretiminden, ambalajlanmasına hatta onarımına kadar çevre dostu olarak belirlendi. ECOLOGO sertifikası ile bu ürünler tam olarak sürdürülebilir ürünler haline gelmiş durumda.

Her iki modelde önceden piyasaya sunulmuş ürünler. Game Garaj stoklarına göz attığınızda ise Razer Deathadder Essentıal modeline ulaşabilirsiniz. Ürünü incelemek için ürün sayfasına göz atabilirsiniz. Razer Deathadder Essential

Razer Deathadder Essential Teknik Özelikler;

Gerçek Razer Optik Sensör

6400 DPI Ayarı

Kablolu – Standart Örgülü Kablo

Tek Renkli Yeşil Aydınlatma

5 Programlanabilir Tuş

Mekanik 10 Milyon Tıklama

UxGxY : 127,0 mm x 61,7 mm x 42,7 mm

Ağırlık : 0,211 lb / 96 g

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader