Oynayın. Yayın Yapın. İlerleyin. Oynayın. Yayın Yapın. İlerleyin.

OYNAYIN. YAYIN YAPIN. İLERLEYİN.

AMD Radeon™ RX 7800 XT AMD Radeon™ RX 7700 XT

Gücünü AMD RDNA™ 3 mimarisinden alan AMD Radeon™ RX 7700 XT ve 7800 XT grafik kartlarıyla oyun oynama ve yayın için olağanüstü performans, görsel deneyim ve verimlilik elde edin. 16 GB'a kadar GDDR6 bellek, yeni kare oluşturma teknolojileri, gelişmiş ışın izleme ve AI hızlandırıcılar, AV1 kodlama4 ve en yeni DisplayPort™ 2.1 teknolojisi desteği ile en gelişmiş yüksek yenileme hızına sahip ekranlarda yeni nesil masaüstü deneyimlerine kendinizi kaptırın. Radeon™ RX 7700 XT ve 7800 XT, 4K'ya adım atmanızı sağlayan ek video belleğiyle inanılmaz derecede yüksek yenilemeli 1440p oyun ve akış deneyimi sunar.

Hak ettiğiniz performans

OYNAYIN

AMD Radeon™ RX 7700 XT ve 7800 XT grafik kartları, oyuncular için yeni bir performans düzeyi belirliyor. 16 GB'ye kadar GDDR6 bellek, birleşik AMD RDNA™ 3 bilgi işlem birimleri ve 1440p'de ultra hızlı, ultra akıcı oyun performansı ve 4K'da ultra ayrıntılı grafikleri deneyimleme esnekliği sağlayan yeni nesil özellikler sunar. AMD Radiance Display™ Engine ve DisplayPort™ 2.1 ile video oynatma veya 8K'ya varan çözünürlük desteği ve 68 milyara varan rengin zevkini çıkarın.

Daha hızlı bir oyun deneyimi için çığır açan teknoloji

YAYIN YAPIN

Yeni donanım AV1 kodlayıcılarına4 sahip en sevdiğiniz yazılım OBS Studio ile yeni nesil, yüksek kaliteli yayınlara hazır olun. Yayın sırasında geliştirilmiş kodlama performansı ve gelişmiş görsel kalitesiyle Radeon™ RX 7700 XT ve 7800 XT grafik kartları, oyuncu ve yayıncılar için ideal tak çalıştır çözümüdür. Ortam gürültüsünü ortadan kaldırmak ve izleyicilerinizle veya takım arkadaşlarınızla net bir şekilde iletişim kurmak için yapay zeka içeren AMD Gürültü Önleme5 özelliğini etkinleştirin.

Üst düzey sistem

İLERLEYİN.

AMD Radeon™ RX 7700 XT ve 7800 XT grafik kartları ile AMD Ryzen™ işlemcileri bir araya getirerek AMD akıllı teknolojilerini3 etkinleştirin. Oyunda size avantaj sağlayacak olağanüstü performansa ulaşabilirsiniz. En iyi PC oyunu deneyimleri için AMD Radeon™ RX 7000 Serisi grafik kartlarınızı çok sağlam sürücülere sahip AMD Software: Adrenalin Edition™ uygulaması ile destekleyin.

Daha hızlı bir oyun deneyimi için çığır açan teknoloji

PERFORMANSI KATLAYIN.
DOĞAL GÖRÜNTÜLER ALIN

AMD FidelityFX™ Super Resolution teknolojisi1 çözünürlüğü yükseltme teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor. Desteklenen oyunlarda inanılmaz görüntü kalitesi ve artırılmış kare hızları bir arada. AMD Radeon™ Super Resolution (RSR)2 sürücü seviyesinde FSR teknolojisini devreye alarak binlerce oyunda yüksek çözünürlüklü performans avantajı sağlıyor.

Copyright ©️ 2024 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader