Ödeme Sayfası

Fatura detayları

Türkiye

Türkiye

Siparişiniz

Ürün Ara Toplam
Hero 5A-PCH  × 1 25,619 TL
İşlemci:

AMD Ryzen 5 5600 3.5GHZ 35MB AM4 65W × 1

 
Anakart:

Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX × 1

 
Ekran Kartı:

Palit RTX4060Ti Jetstream 16GB 3x Fan 128Bit GDDR6 × 1

 
RAM:

GSKILL RipjawsV 16GB (2x8) Siyah 3200MHz DDR4 CL16 × 1

 
Depolama M.2:

TwinMOS 1TB M.2 3600/3250 PCIe NVMe SSD NVMEGGBM2280 × 1

 
Kasa/Güç Kaynağı:

Darkflash Phantom 750W 80+Bronze Mesh RGB Mid. Tower Kasa × 1

 
Soğutucu:

DarkFlash DX120 120mm V2.6 Siyah CPU Sıvı Soğutma × 1

 
İşletim Sistemi:

FreeDos (İşletim Sistemi Yok) × 1

 
Ara Toplam 25,619 TL
Gönderim
Toplam 25,619 TL
  • Lütfen aşağıdaki forma kart detaylarınızı yazarak devam ediniz.

Satış Ön Bilgilendirme
ÖN BİLGİLENDİRME
SATICI:

Ünvanı: GARAJ ONLİNE ELEKTRONİK TİC.HİZ.A.Ş (www.gamegaraj.com)
Adresi: Kısıklı Mah, Ferah Cad. Avansas Apt. No:10/1, 34696 Üsküdar/İstanbul
Müşteri Hizmetleri: : 0850 228 5424 e-mail: [email protected]
Mersis No: 0389145041300001 KEP : [email protected]
ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1) Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve kısaca temel nitelikleri

Ödeme Şekli

2) 300TL üzeri siparişlerde paketleme, kargo ve teslim masrafları SATICI tarafından karşılanmaktadır. 300TL altı siparişlerde kargo ücreti 20 TL olup, kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. Ürün bedeline dâhil değildir. Teslimat, anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile, Alıcı'nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında Alıcı'nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. . Bu nedenle, ALICI'nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden SATICI sorumlu değildir. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

3) Ürün sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk Satıcı’ya aittir. İş bu "Bilgilendirme Formunda" belirtilen fiyat dâhil tüm taahhütlerin geçerlik süresi 30 gündür.

4) Tüketici (ALICI), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;
a) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
b) Birden fazla parçadan oluşan mallarda, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
c) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır. Cayma bildiriminizi, cayma hakkı süresi dolmadan [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz. Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı Yurtiçi Kargo’dur.
Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:
a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

5) Tüketicinin herhangi bir dijital içerik satın alması halinde dijital içeriklerin işlevselliğini etkileyecek teknik koruma önlemleri ve SATICI’nın bildiği ya da makul olarak bilmesinin beklendiği, dijital içeriğin hangi donanım ya da yazılımla birlikte çalışabileceğine ilişkin bilgiler satın alınan ürünün www.gamegaraj.com ‘da satışa sunulduğu sayfadaki tanıtım içeriğinde yer almaktadır.

6) Tüketicilerin şikayet ve itirazları: Siparişinize ve/veya siparişinize konu ürüne ve/veya şiparişinizle ilgili herhangi bir konuda şikayetinizin olması halinde şikayetlerinizi yukarıda belirtilen iletişim bilgileri veya www.gamegaraj.com internet sitesinde belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla SATICI’ya iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz şikayet başvurularınız derhal kayıtlara alınacak, yetkili birimler tarafından değerlendirilerek çözümlenmeye çalışılacak ve en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır. Ayrıca, şikayet başvurularınızı doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine yapabilirsiniz. (Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde)

7) Sipariş vermek için kullandığınız internet sitesinin kullanılması nedeniyle, ücret tarifesi ile ilgili olarak tüketicilere ilave bir maliyet yüklenmemektedir.

8) Sürekli veya dönemsel olarak ifa edilen ürün olarak, satışa arz ettiğimiz ürünümüz yoktur.

9) Belirsiz süreli veya süresi bir yıldan fazla olarak satışa arz ettiğimiz ürünlerle ilgili olarak herhangi bir satış şeklimiz bulunmamaktadır.

10) Ödemenin kredi kartı vb. ile harcama belgesi düzenlenmeksizin yapıldığı durumlarda, kartın bir başkası tarafından hukuka aykırı şekilde kullanılması hâlinde; 23/2/2006 tarihli 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu ve 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre işlem yapılır.
11) Alıcının temerrüde düşmesinin hukuki sonuçları hususunda, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun "Taksitle Satış" başlıklı 6/A maddesi hükümleri uygulanır.

SATICI:

Ünvanı: GARAJ ONLİNE ELEKTRONİK TİC.HİZ.A.Ş (www.gamegaraj.com)
Adresi: Kısıklı Mah, Ferah Cad. Avansas Apt. No:10/1, 34696 Üsküdar/İstanbul
Müşteri Hizmetleri: : 0850 228 5424 e-mail: [email protected]
Mersis No: 0389145041300001 KEP : [email protected]

ALICI:
Adı Soyadı/Ünvanı :
Adresi : /
Telefon :
Email :

Satış Sözleşmesi
MADDE 1- TARAFLAR

1.1. SATICI:

Ünvanı: Garaj Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.

Adresi: Kısıklı Mah, Ferah Cad. Avansas Apt. No:10/1,  34696 Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0850 228 5424

Email: [email protected]

1.2. ALICI (“TÜKETİCİ”):

Adı/Soyadı/Ünvanı:

Adresi : /

Telefon:

Email:

MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, TÜKETİCİ’nin www.gamegaraj.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN, ÖDEME VE TESLİMATA İLİŞKİN BİLGİLER

3.1- Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri

3.2- Ödeme Şekli :

3.3- Teslimat Şekli ve Adresi :

Teslimat Adresi : /

Teslim Edilecek Kişi:

Fatura Adresi : /

Paketleme, kargo ve teslim masrafları TÜKETİCİ tarafından karşılanmaktadır. Kargo ücreti 300-TL üstü ürünler için ücretsiz olup altındaki ürünler için 20 TL kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmektedir. Ürün bedeline dahil değildir. Teslimat, YURTİÇİ KARGO şirketi aracılığı ile, TÜKETİCİ’nin yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Teslim anında TÜKETİCİ’nin adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, TÜKETİCİ’nin ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden SATICI sorumlu değildir. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

MADDE 4- CAYMA HAKKI

TÜKETİCİ , SATICI ile imzaladığı işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nden 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise TÜKETİCİ’nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Cayma hakkının kullanılması halinde TÜKETİCİ, satın almış olduğu ürünü/ürünleri, cayma bildirimini SATICI’ya yönelttikten sonra 10 gün içinde YURTİÇİ KARGO firması aracılığı ile SATICI’ya göndermekle mükelleftir. Ancak TÜKETİCİ, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkı süresinin belirlenmesinde;

a) Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, TÜKETİCİ’nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
b) Birden fazla parçadan oluşan mallarda, TÜKETİCİ’nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
c) Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, TÜKETİCİ’nin veya TÜKETİCİ tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır.
Tüketici aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve SATICI veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.

d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya TÜKETİCİ’ye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.

h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, TÜKETİCİ’nin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.1- TÜKETİCİ, www.gamegaraj.com internet sitesinde sözleşme konusu ürüne ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

5.2- Ürün, sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir.

5.3- Sözleşme konusu ürün, TÜKETİCİ’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.

5.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

5.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin bedelinin TÜKETİCİ’nin tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

5.6- Ürünün tesliminden sonra TÜKETİCİ’ya ait kredi kartının TÜKETİCİ’nin kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, TÜKETİCİ’nin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün SATICI’ya gönderilmesi zorunludur.

5.7- TÜKETİCİ, siparişe konu ürün ve/veya siparişi ilgili herhangi bir konuda şikayeti olması halinde şikayetlerini aşağıda belirtilen iletişim bilgileri veya www.gamegaraj.com internet sitesinde belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla SATICI’ya iletebilir. ALICI’nın iletmiş olduğu şikayet başvuruları derhal kayıtlara alınacak, yetkili birimler tarafından değerlendirilerek çözümlenmeye çalışılacak ve en kısa sürede TÜKETİCİ’ye geri dönüş sağlanacaktır.

MADDE 6- UYUŞMAZLIK VE YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; her yıl Gümrük ve ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar olan ihtilaflar için TÜKETİCİ işleminin yapıldığı veya TÜKETİCİ ikametgahının bulunduğu yerdeki İl veya İlçe Tüketici Hakem Heyetleri,söz konusu değerin üzerindeki ihtilaflarda ise TÜKETİCİ işleminin yapıldığı veya TÜKETİCİ ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Mahkemeleri Yetkili olacaktır. İşbu sözleşme ile ilgili çıkacak ihtilaflarda; Türk Mahkemeleri yetkili olup; uygulanacak hukuk Türk Hukuku’dur. Siparişin tamamlanması halinde TÜKETİCİ, işbu sözleşmeyi okuduğunu, anladığını ve tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI :Garaj Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.

ALICI(“TÜKETİCİ”) :

ALICI FATURA ADRESİ: /

ALICI UNVANI:

ALICI ADRESİ: /

ALICI TELEFON NO:

ALICI EPOSTA:

GÜNCEL TARİH: 29/09/2023

KARGO BEDELİ: Ücretsiz!

KARGO HARİÇ TUTAR: 25,619 TL

KARGO DAHİL TUTAR: 25,619 TL

Ürün AdıAdetKDV Dahil Satış Fiyatı
Hero 5A-PCH 10 TL
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHZ 35MB AM4 65W 13,537 TL
Asus PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) AM4 mATX 11,804 TL
Palit RTX4060Ti Jetstream 16GB 3x Fan 128Bit GDDR6 113,948 TL
GSKILL RipjawsV 16GB (2x8) Siyah 3200MHz DDR4 CL16 11,130 TL
TwinMOS 1TB M.2 3600/3250 PCIe NVMe SSD NVMEGGBM2280 11,283 TL
Darkflash Phantom 750W 80+Bronze Mesh RGB Mid. Tower Kasa 12,883 TL
DarkFlash DX120 120mm V2.6 Siyah CPU Sıvı Soğutma 11,034 TL
FreeDos (İşletim Sistemi Yok) 10 TL

Tarih :

Kişisel verileriniz siparişinizi işlemek, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek ve diğer amaçlarla açıklanan amaçlar için kullanılacaktır. gizlilik ilkesi.

Lütfen bekleyin…

Copyright ©️ 2023 - Tüm hakları saklıdır. Game Garaj
Version: 3.2.0
preloader