GeForce RTX 3060 Ti

Mükemmel Oyun Deneyimi

NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere’den güç alan GeForce® RTX 3060 Ti, en yeni oyunları sorunsuz oynamanızı sağlar. Geliştirilmiş ışın izleme çekirdekleri ve tensör çekirdekleri, duraksız işlem özellikli çoklu işlemciler ve yüksek hızlı G6 bellek ile inanılmaz performans elde edin.

NVIDIA Ampere Mimarisi

2. Nesil
RT Çekirdekleri
2 Kat Fazla İşleme Hızı
3. Nesil
Tensor Çekirdekleri
2 Kata Kadar Fazla İşleme Hızı
Yeni
SM
2 Kata Kadar FP32 İşleme Hızı
Ampere

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması.

MaksImum FPS. MaksImum KalIte. Yapay Zeka DesteklI.

NVIDIA Derin Öğrenme Süper Örneklemesi (DLSS), GeForce RTX GPU'lar üzerinde yer alan yapay zeka işlemleri için ayrılmış tensör çekirdeklerini kullanarak görüntü kalitesinden ödün vermeden FPS değerlerini artıran ve grafik teknolojide çığır açan bir yapay zeka işlemidir. Bu, inanılmaz bir görsel deneyim yaşamak için gereken ayarları ve çözünürlük seviyesini destekleyerek en yüksek performansı sunar. Yapay zeka devrimi oyun dünyasındaki yerini aldı.

 

ZaferI MIlIsanIyeler BelIrler.

NVIDIA Reflex üst düzey rekabet avantajı sunar. En düşük gecikme süresi. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar ve NVIDIA® G-SYNC® oyun monitörleri tarafındangüçlendirilmiştir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı GelIştIrIn

GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3B sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

PROFESYONELLERE YAKIŞIR BIR YAYIN YAPIN

İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilr biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DIRECTX 12 ULTIMATE

Oyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. GeForce RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.

GeForce RTX 30 Serisine Göz Atın

Rtx-3060ti

Deluxe 5T10 RTX3060

Founders Edition

Deluxe 5a rtx3060

Deluxe 5A RTX3060

Founders Edition

palit rtx 3060ti dual oc

Palit RTX3060Ti DUAL OC 8GB 256Bit GDDR6

Founders Edition

Rtx-3060ti

Palit RTX3060Ti DUAL 8GB 256Bit GDDR6

Founders Edition

Deluxe 5a rtx3060

Inno3D RTX3060Ti Twin x2 OC 8GB 256Bit GDDR6

Founders Edition

palit rtx 3060ti dual oc

Palit RTX3060Ti GAMINGPRO OC 8GB 256Bit GDDR6

Founders Edition